Skocz do zawartości

kickusxD

ProUser
  • Postów

    588
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 247 wyświetleń profilu
  1. kickusxD

    15 Minutowy Gm

    pisac PW podam hamachi .. jednak tylko na 15 min (proba czy uciagnie) kto pierwszy ten lepszy
  2. mam taki mały problem odpalam virtual pc następnie odpalam serwa i gdy już mam do wpisania login i hasło to zaczyna sie pewien problem a wiec gdy naciskam na klawe "i" to pisze mi 5 gdy "o" to pisze 6 itd pozostałe działają normalnie. a druga sprawa jest to gdy prosi o hasło to wo gole nic nie pisze .. jeśli było to gdzieś pisane proszę o linka a jezeli nie to proszę o pomoc uzywam laptopa ;>
  3. moze i dalo by sie cos takiego zrobic.. lecz watpie by zadawalo z tego DMG
  4. na kmr modzie mozna wystwaiac drozej
  5. ja Nie mam ;/
  6. kickusxD

    Yitian

    do dobra .. czyli strata kasy + poleca . temat moze zostac umorzony
  7. kickusxD

    Yitian

    Elko kupilem na Yitianie itemek wierzchowca jednak nie jestem zadowolony gdyz .. i tu wlasnie sam nie wiem Jedynie co mozna na nim robic to jezdzic i machac maczeta bez mozliwosci zejscia? czy to tylko bug jakis umnie? a watpie bo mam nawet new clienta
  8. Nie moge zaglosowac na zadnego z nich gdyz z obu korzystam i jestem zadowolony.. M2fish wyrzuca nie tylko farby ale i tez inne zbedne dropy.. shark bot tego nie moze ale wedlug mnie lowi lepiej i mniej sie zwiesza ..Niestety maja one wade jak UPek powiedzial nie wznawiaja lowienia.. Najlepiej sciagnij obydwa i zapusc jednego raz na nocke , drugiego tez i obczaj , ktory lepiej sie spisze ;]
  9. tak nie dzaiala ale wydaje mi sie ze sa to dobre IP ja juz wiecej do powiedzenia nie mam .. nie znam sie na tym Sory za posta pod postem..
  10. SERVER01_CHANNEL_DICT = { 1:{"key":11,"name":"CH1 ","ip":"94.23.199.67","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,}, 2:{"key":12,"name":"CH2 ","ip":"94.23.199.67","tcp_port":16000,"udp_port":16000,"state":STATE_NONE,}, 3:{"key":13,"name":"CH3 ","ip":"94.23.199.67","tcp_port":24000,"udp_port":24000,"state":STATE_NONE,}, 4:{"key":14,"name":"CH4 ","ip":"94.23.199.67","tcp_port":27000,"udp_port":27000,"state":STATE_NONE,}, } SERVER02_CHANNEL_DICT = { 1:{"key":21,"name":"CH1 ","ip":"188.165.196.116","tcp_port":13000,"udp_port":13000,"state":STATE_NONE,}, 2:{"key":22,"name":"CH2 ","ip":"188.165.196.116","tcp_port":16000,"udp_port":16000,"state":STATE_NONE,}, } REGION_NAME_DICT = { 0 : "POLAND", } REGION_AUTH_SERVER_DICT = { 0 : { 1 : { "ip":"94.23.199.67", "port":77816, }, 2 : { "ip":"188.165.196.116", "port":77816, }, Rozszyfrowalem to z pliku root .. chyba dziala.. ale nei ejstem pewnien bo serw chyba OFF gdyz na ich kliencie tez nie dziala Eddit '/ chyba nie działa.. jednak na cliencie smiga. chociaz Pokazuje na tym status serwa {norm}
  11. Jezeli sie komus uda wyciagnac to IP prosze podac^^
  12. kickusxD

    Yitaian

    nie dziela..
  13. kickusxD

    Yitaian

    Moze ktos podac nowe IP i porty? bo zmienil serw a potrzebuje na KMR moda
  14. moze i to dziala.. ale przeważnie po okolo 30 min juz przestaje expic..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...