Taaa, mam tylko takie malutkie pytanko. Ostatnio zauwazylem ten serwer i postanowilem ze sie pogram lecz tak jak zawsze na polskich privach nie moge wbic na stronke poniewaz mam angielskie IP. Pisalem do 3 online GM'ow na Hamachi, ale ze tak powiem...ekhm "maja mnie w d...". Mozna to tak ujac ze nie odpisali. Ja rozumiem, ze GM'owie zawsze maja kupe roboty, ale powinni poswiecac kazdemu troszke czasu prawda? Tak wlasciwie to jeden mial mnie perfidnie "w d...". Macie tutaj screen.
http://img682.imageshack.us/img682/6861/olewaja.png
Mysle ze tak robic nie powinni....Prosilbym o jakas reakcje ;o.