No to tak , mam pomysł serwera lecz ktoś by musiał go założyć bo ja mam za słabego neta.
Więc tak: pliki by kozakkox ale zmodyfikowane bony : 8 k PZ , 20% na ludzi , 20% na krytyka i przeszywke , 20% abs na miecze itp , 20% na magie i zeby zawsze wchodziły maksymalne czyli że zawsze wchodzi 20% abs a nie 5% czy 10%. Co do 6-7 bonów to silny przeciwko i odpornosc po 10% na klase , 10 sily itp , 10% na krytyka , wartosc ataku 20 .
No i to tak wygląda.
Byłbym bardzo zadowolony jakby ktoś się podjął zrobienia takiego serwera.