Czesc. Otoz tak: kilka dni temu sciagnalem sobie server multi zeby pograc sobie z kolega. Ten server mial sie niczym nie roznic od single tylko tym, ze mozemy razem grac. I tak: server jest pod 1.5.1, sciagnalem go z minecraft.net. I problem tkwi w tym, ze chcialem sobie dodac admina, lecz nie wiem jak. Szukalem w googlach, ale nic nie dziala. Czy komendy trzeba dodac ? Chcialem miec tak:
- zebym mogl dawac itemki ( czasami dla zabawy sie przydaje ;p )
- Ten mod
- Ten mod
- i jeszcze abym komenda /home przenosil sie do miejsca wczesniej oznaczonego komenda /sethome
I dokladnie nie znam sie co to te hey0 mody, bukkity itp.
Bede bardzo wdzieczny za pomoc
Oczywiscie beda 5 i +