Skocz do zawartości

VelgaduS

Members
  • Postów

    90
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia VelgaduS

  1. Witam jak w opisie gdy wpisze pasy dam connect wyskakuje blad server C8 czy istnieje jakies rozwiazanie mowimy tutaj o ParadaisSro
  2. Oki dziekuje za odp temat do zamkniecia
  3. Witam jak w temacie czy ibot moze automatycznie dodawac str i int dla czlonkow party ? czy da sie go tak ustawic
  4. Witam wiele osob mialo ten sam problem i nikt nie odp na ten temat a jak juz odpowiadali tlumaczyli sie ,zrywaniem lacza z srproxy .... ale nikt nie zauwazyl tego ze wyrzuca dokladnie w tym samym momencie czyli wtedy kiedys konczy sie muzyka ktora leci od wlaczenia gry ... dzis mi sie zalogowalo wybralem postac i dc ... moim zdaniem wina lezy gdzies w systemie albo w plikach zszc . moze ktos kto ma wieksze pojecie odemnie napisze cos od siebie do tego tematu i sie uda problem rozwiazac !?
  5. VelgaduS

    Opis Postaci

    sin jest dobrym dps'em ale bija z bliska polecam ci kieruj sie w strone mrocznego czarodzieja ewentaulnie mistrz walk ma wiecej defa skille podobnie silne ale niestety bije z bliska
  6. VelgaduS

    Szkielet Czy Ork

    orc ogolnie jest 2x lepszy od szkieleta buffa ma lepszego szybkosc sie przydaje tylko dla bowa i xbowa i siny a reszta orc zreszta jesli chodzi o sine osobiscie wole miec orca niz szkiela
  7. Yeti potem Hawk (jastrzebiec) pozniej gnol
  8. VelgaduS

    Pet Dla Paladyna

    Do solo expienia (chodz palladyn to sie do tego nie nadaje... ) to orc w party napewno yeti bo daje wiecej defa w pozniejszym stadium gry to hawk a potem gnol
  9. Witam mam taki o to problem ze gry wybieram chara gra sie wylacza us jak i pl nie wiem dlaczego ... system nie jest wina bo na lapku na tym systemie mi dziala uzywam xp komputer mam 2x 1.8 2gb ramu no i zintegrowana grafe ale na slabszym kompie gra chodzila tez z grafa zintegrowana wiec nie rozumiem dlaczego na tym nie chce ... gdyby ktos mial rozwiazanie prosil bym o pomoc aha dodam jeszcze ze jak np robie postac wybiore klase imie itp i daje confrim to tak samo wywala mnie z gry jak przy prubie wejscia na serwer ;/
  10. [Niestety ale w twoim temacie nieznalazlem odp na moje pytanie ;( bo ta ,,wytczka'' co jest w bocie niesktukuje ... Dodam jeszcze iemoge otworzyc 2 metinow w oknie ... jak na fullscreen otwieram to jest ok a w oknie to sykakuje mi blad najpierw ?????? a potem miscrosft visualy C++ - leberary ... prosze o pomoc
  11. 1.No wlasnie jak mam zminimalizowana gre to nie da rady zeby robil reloga ;/ 2. no mam na jednym a na drugim bez ... i niestety niedziala ... mam MH 8.0
  12. Witam czy da sie jakos zrobic zeby bot robil reloga po dc na easymetin2 ? I czy da sie uzyc multihacka na kazda postac czy tylko na jednej z gory dziekuje za odp
  13. VelgaduS

    Multiboting 2 Pytanka

    Witam mam 2 pytania co do multibota bo jesli wlacze np 2 boty i np bot1 jest zminimalizowane i on dostanie dc to juz nie zrobi reloga. i jakiego uzywasz fish bota pod EasyMetin2 By andrzejt17
  14. Witam mam problem z tym botem zainstalowalem go i wyskakuje mi ze ta wersja bota jest wylacznie pod wersje niemiecka , jestem nowy w metinie i prosil bym o pomoc z gpory dziekuje
  15. Witam po inspekcji jak sciagnolem nowego bota przy logowaniu drugiego chara dostaje dc ... czy to wina loadera czy moze jakas z mojej strony prosze o pomoc z gory dziekuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...