[Niestety ale w twoim temacie nieznalazlem odp na moje pytanie ;( bo ta ,,wytczka'' co jest w bocie niesktukuje ...
Dodam jeszcze iemoge otworzyc 2 metinow w oknie ... jak na fullscreen otwieram to jest ok a w oknie to sykakuje mi blad najpierw ?????? a potem miscrosft visualy C++ - leberary ... prosze o pomoc