Cześć,
mam problem z instalacją gry 9Dragons. Najpierw pobrałem ze strony downloader, potem poprzez ten program zacząłem ściągać instalke. Instalke mam na dysku D (wolne miejsce 10 gb), włączam tą instalkę, przygotowuje do instalacji, i po chwili wyskakuje komunikat 'Mało miejsca na dysku!'. Myślę, że ten programik próbuje rozpakować całą gre na dysku C a mam tam tylko wolne 200 mb ... <_<
Co mam zrobić żeby wypakowywał na D ? A może mam za mało na D ?