Siema Wszystkim Proszę o pomoc oczywiście będzie 5 . Mam Problem z uruchomieniem Metina 2 Włączam Grę wszystko ładnie pięknie i się uruchamia ,widzę kursor gry i słyszę muzykę i jak naciskam enter to słyszę jak bym coś tam akceptował coś w tym stylu ale ekran jest czarny i nic robiłem z 3 reinstalacje , ściągałem i nie wiem o co chodzi jeśli ktoś wie proszę o pomoc . Będzie 5