Siema ZIomki mozecie powiedziec jak nagrac skrypta zeby szedl sam na exp kupowal poty strzaly itp jestem w hotan Bowem nagralem skrypta od miasta hotan ale on nie dziala co jest nie tak Pytanie czy bot sam kupuje poty i strzaly Bo mi to nie dziala jak bierze retrun scrola i jest w miescie Z gory dzieki za odp I prosze o pomoc z w tym temacie to tyle