Skocz do zawartości

wojti121

Members
  • Postów

    102
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Lokalizacja
    Elblag

Osiągnięcia wojti121

  1. Tibia AUto
  2. wojti121

    Jak Nagrac Skrypta

    Siema mam problem z Waypointami prosze o pomoc co i jak jak nagrac zeby sam chodzil z gory dziekuje
  3. Witam Sciagnelem tibie Auto i mam phytona i jak zainstaluje Bota gdy wchodze na postac bot nie widzi postaci nie mam nic na liscie nawet gdy weszlem tylko do okna postaci tez nie widzialo ... Prosze o pomoc z gory dziekuje
  4. Super o takie ODp wlasnie chodzilo mi Ma ktos moze jeszcze jakies Sugestie>?
  5. wojti121

    Problem z Buildem

    Siema Wiec Zrobilem Nuka Spear Wyfarmilem mu Sp ma 33 lvl I dalem 25 light 25 fire 25 heks Kazdy mowi ze zjebany I to jest full Int jak naprawic ta postac zeby byla dobra wiem ze nie dalem w cold a kazdy mi radzi ale mam juz przecierz ligt fire. Prosze o porady z gory dzieki
  6. wojti121

    Kto Lepszy?

    Siema Kto lepszy Crossbow/bard czy crossbow/cler?
  7. Skrypt nagrany pieszo NIe mam questow ani nic avatara tez nie Nagralem skrypt Dochodzi mi do miejsca ale nie bije mobow gdy wlacze stop i znow start dziala zaczyna sie bufowac i bije moby a tak nic....
  8. EliteBot I elite priv server
  9. Siema tak jak w temacie nagrywam skrypta dochodzi ale bot nie bije mobow co jest nie tak?
  10. Pojawia sie inny problem gdyz jak dochodzi na spota nie bije mobow musze wziasc stop i start i bije wtedy
  11. Siema ZIomki mozecie powiedziec jak nagrac skrypta zeby szedl sam na exp kupowal poty strzaly itp jestem w hotan Bowem nagralem skrypta od miasta hotan ale on nie dziala co jest nie tak Pytanie czy bot sam kupuje poty i strzaly Bo mi to nie dziala jak bierze retrun scrola i jest w miescie Z gory dzieki za odp I prosze o pomoc z w tym temacie to tyle
  12. wojti121

    Doradzi Ktos? xD

    wole nakurwiac salto
  13. wojti121

    Doradzi Ktos? xD

    Dzieki Ziomek ZA konkret Odp Masz + Hybryda? mi chodzi o to zeby postac miala jebniecie ze skila typowego huskeala i jebniecie z magi ;D Wieksze z magi niz z Skila Speara Namieszaliscie mi w Glowie i nie wiem jak grac czy hybryda czy full INT
  14. wojti121

    Doradzi Ktos? xD

    A mam pytanko jeszcze Z Nuka Speaara kogo byscie radzili tych co wymienil WYzej?
  15. wojti121

    Sposob na?

    A z kad te Lucky wziasc Sa jakies tablety z ktorych sie robi te stone?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...