Skocz do zawartości

Belcik77

Members
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Belcik77

  1. Witam wszystkich mam do was takie małe pytanie, a więc czy ktoś z was gra może lub grał na tym serwerze i POSIADAŁ jakieś ,,wspomagacze", jeżeli tak to bardzo bym prosił o udostępienie Aha jescze jedna prośba, potrzebuję UCE (może być byle jaki, tak nie chce mi się szukać). Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedźi :P
  2. Belcik77

    [Release] Ug/Fly

    ty daj mi swoje gg albo ja ci dam moje na pw i sie tam dogadamy ok?
  3. Belcik77

    [Release] Ug/Fly

    Dzieki stary :* jednak dupa, jak chce otworzyć engine.exe wyskakuje mi erroe while opening this proces :/ wie ktoś co na to zaradzić?? // Apeluję o edytowanie postów :P YourFear
  4. Belcik77

    Ug Na Inta

    Czy ma ktoś z wam działające UG na globala?? jak ma to niech zapoda. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...