Witam wszystkich mam do was takie małe pytanie, a więc czy ktoś z was gra może lub grał na tym serwerze i POSIADAŁ jakieś ,,wspomagacze", jeżeli tak to bardzo bym prosił o udostępienie Aha jescze jedna prośba, potrzebuję UCE (może być byle jaki, tak nie chce mi się szukać). Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedźi :P