hugo1415
Members-
Postów
36 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
O hugo1415
- Urodziny 23.08.1994
O użytkowniku
-
Płeć
Mężczyzna
Osiągnięcia hugo1415
-
[Pytanie] Jak Zrobić No-Hamachi Na Neostradzie?
hugo1415 odpowiedział(a) na temat hugo1415 w Metin2 - Tworzenie serwerów prywatnych
Hmm.....ciekawy pomysł. Tylko jak to wszytko skonfigurować żeby działało bez hamachi i najlepiej bez ciagłego zmieniania IP W SERWERZE. A na marginesie który autopatcher polecacie? bo słyszałem że większość z nich pobiera pliki przy kazdym uruchomieniu. A mi by chodziło raczej żeby sprawdził co jest i ściągał tylko te rzeczy których w kliencie nie ma lub ich data modyfikacji jest starsza. -
[Pytanie] Jak Zrobić No-Hamachi Na Neostradzie?
hugo1415 odpowiedział(a) na temat hugo1415 w Metin2 - Tworzenie serwerów prywatnych
Napisałem że nie mam własnie liveboxa Podałem model swojego routera ;] ma on kilka takich opcji jakie podają w tym poradniku z linku wyżej lecz niestety nie wszystkie ;/ -
[Pytanie] Jak Zrobić No-Hamachi Na Neostradzie?
hugo1415 odpowiedział(a) na temat hugo1415 w Metin2 - Tworzenie serwerów prywatnych
Ok, Dzięki wielkie tylko że ja nie mam LiveBoxa ;] nie mam TAKICH opcji w ustawieniach swojego routera, (Router PENRAGRAM cerberus p6331-6) -
[Pytanie] Jak Zrobić No-Hamachi Na Neostradzie?
temat opublikował(a) hugo1415 w Metin2 - Tworzenie serwerów prywatnych
Witam Wie któś może jak zrobić serwer no-hamachi przez no-ip? (mam neostrade ;/ zmienne IP) ? Wiem że gdzieś był tutet dokładnie na temat neostrady ale jakoś nie mogłem go znaleść ;/ Bedę wdzięczny za każdą pomoc a także linki do tutków P.S. Do internetu łączę sie przez ROUTER lecz w konfiguracji serwera ZAWSZE wpisywałem 255.0.0.0 i działało. Na innej konfiguracji nie działa. -
JadzMT2 Przedstawiam Wam mój prywatny serwer hamachi JadzMT2 Chcesz zagrać na najlepszym serwerze, przy którym inne serwery wymiękaja? Zapraszam!! Sieci: JadzMT2-7 JadzMT2-2 JadzMT2-3 JadzMT2-4 JadzMT2-5 Więcej sieci: Hasło: BRAK HASLA Raty: Exp: 4fun Drop: 4fun Yang: 4fun Na start: NA POCZATEK KUPUJECIE PIERSCIEN U HANLARKI....DA WAM LEV I CALA RESZTE Kowal: Ulepszacze: Nie Magiczny metal: Tak Handlarze: Strona serwera: 5.109.25.107 Rejestracja: 5.109.25.107 Ip serwera: 5.109.25.107 Status: Spolszczenie serwera: jadzmt.yoyo.pl/JadzMT2.exe Skan spolszczenia: http://www.virustotal.com/pl/analisis/8062a491ba4eb099ae22dc43832134284bc194bf8e07cf3e5a7f8e7f8142916f-1256720652 Kraj. Gramy w: Chunjo Godziny. Poniedziałek: 11-23 ROZNIE Wtorek: 11-23 ROZNIE Sroda: 11-23 ROZNIE Czwartek: 11-23 ROZNIE Piatek: 11-23 ROZNIE Sobota: 11-23 ROZNIE Niedziela: 11-23 ROZNIE Team: [GA] Jadwiga [GM] Roznie [GM] [GM] GM Mode Nie Rekrutacja GM OFF 4EVER Kontakt GG: brak E-Mail: [email protected] Video [media][/media] Serdecznie Zapraszam! ___________________________ Chcesz mieć taka reklamę serwera? Zobacz.
-
LeniHok zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Hamachi]
-
AtmanPL zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Hamachi]
-
ARCHanielica zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Hamachi]
-
!!WITAM!! SERWER JadzMT2 JEST ZNÓW AKTYWNY!!!!!!! NA POCZATKU GRY KUPUJEMY U HANDLARKI PIERSCIEN KTORY DA NAM WSZYSTKO !!!!!! ZAPRASZAM NA JEDNA Z MOICH SIECI HAMACHI UWAGA!!! WIELKOŚĆ LITER MA DUŻE ZNACZENIE!!! UWAGA!!! REJESTRACJA NA STRONIE WWW.JADZMT2.YOYO.PL NIE OZNACZA REJESTRACJI NA SERWERZE !! Exp:[x1-x500...] Drop:[x1-x200...] Kasa:[x1-x200...] Lagi:[małe] jadz1415 JadzMT2-2 JadzMT2-3 JadzMT2-4 JadzMT2-5 JadzMT2-6 TU WIDZIMY WSZYSTKICH HANDLARZY,FRYZY ZNAJDZIECIE U INSTRUKTOROW, NA SERWERZE MOZNA ROBIC HWANG ;] NO I OCZYWIŚCIE NASI GM WRAZ ZE MNĄ ;] POD TYM ADRESEM MOŻECIE ZNALEŚĆ REJESTRACJE, NASZE FORUM ORAZ SPOLSZCZENIE jadzmt2.yoyo.pl TU MACIE SKAN SPOLSZCZENIA http://www.virustotal.com/pl/analisis/8062a491ba4eb099ae22dc43832134284bc194bf8e07cf3e5a7f8e7f8142916f-1256720652 A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO NIEGO www.jadzmt2.yoyo.pl/JadzMT2.exe A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO REJESTRACJ I!!!!! UWAGA!!!!!! STRONA DO REJESTRACJI DZIAŁA TYLKO PO WEJŚCIU DO SIECI HAMACHI!!!!! http://5.109.25.107/index.php SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ SERWER
-
Dodałem jeszcze jedna sieć. Wbijać bo coś mało ludzi na serwerze.
-
!!WITAM!! SERWER JadzMT2 JEST ZNÓW AKTYWNY!!!!!!( po raz setny)! NA START 10KK , MILITARA, 80 LEV ORAZ HWANG!!!!!! ZAPRASZAM NA JEDNA Z MOICH SIECI HAMACHI(NA RAZIE TYLKO 2 SIECI ZE WZGLEDU NA OSTATNIE PRZECIAZENIA) UWAGA!!! WIELKOŚĆ LITER MA DUŻE ZNACZENIE!!! HASŁO DO WSZYSTKICH SIECI TO12345 Exp:[x1-x500...] Drop:[x1-x200...] Kasa:[x1-x200...] Lagi:[małe] jadz1415 JadzMT2-2 JadzMT2-3 TU WIDZIMY NASZYCH HANDLARZY NO I OCZYWIŚCIE NASI GM WRAZ ZE MNĄ ;] POD TYM ADRESEM MOŻECIE ZNALEŚĆ REJESTRACJE, NASZE FORUM ORAZ SPOLSZCZENIE jadzmt2.yoyo.pl TU MACIE SKAN SPOLSZCZENIA http://www.virustotal.com/pl/analisis/8062a491ba4eb099ae22dc43832134284bc194bf8e07cf3e5a7f8e7f8142916f-1256720652 A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO NIEGO www.jadzmt2.yoyo.pl/JadzMT2.exe A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO REJESTRACJ I!!!!! UWAGA!!!!!! STRONA DO REJESTRACJI DZIAŁA TYLKO PO WEJŚCIU DO SIECI HAMACHI!!!!! http://5.109.25.107/index.php SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ SERWER
-
hanibal1 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Pl] [Hamachi]
-
steciu120 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Pl] [Hamachi]
-
Rejczels zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Pl] [Hamachi]
-
!!WITAM!! SERWER JadzMT2 JEST ZNÓW AKTYWNY (ZNOWU)!!!!!!! NA START 10KK , KONIA MILITARNEGO ORAZ HWANG I BRON NA 80 LEV/!!!!!! ZAPRASZAM NA JEDNA Z MOICH SIECI HAMACHI UWAGA!!! WIELKOŚĆ LITER MA DUŻE ZNACZENIE!!! HASŁO DO WSZYSTKICH SIECI TO12345 Exp:[x1-x500...] Drop:[x1-x200...] Kasa:[x1-x200...] Lagi:[małe] JadzMT2 JadzMT2-2 JadzMT2-3 JadzMT2-4 JadzMT2-5 TU WIDZIMY HANDLARKE RÓŻNOŚCI ;] HANDLARZA BRONIAMI ;] ORAZ HANDLARZA ZBROJAMI ;] NA SERWERZE MOŻNA ROBIĆ HWANGI NO I OCZYWIŚCIE NASI GM WRAZ ZE MNĄ ;] POD TYM ADRESEM MOŻECIE ZNALEŚĆ REJESTRACJE, NASZE FORUM ORAZ SPOLSZCZENIE jadzmt2.yoyo.pl TU MACIE SKAN SPOLSZCZENIA http://www.virustotal.com/pl/analisis/8062a491ba4eb099ae22dc43832134284bc194bf8e07cf3e5a7f8e7f8142916f-1256720652 A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO NIEGO www.jadzmt2.yoyo.pl/JadzMT2.exe A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO REJESTRACJ I!!!!! UWAGA!!!!!! STRONA DO REJESTRACJI DZIAŁA TYLKO PO WEJŚCIU DO SIECI HAMACHI!!!!! http://5.109.25.107/index.php SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ SERWER
-
lipshine zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Hamachi] [Pl]
-
buhahaha.........nick. Cassandra....zabijasz wszystkich dookoła wyzywasz GM , przeszkadzasz w grze, itp itd. i co?? myślisz że będe tolerować takie osoby na moim serwerze?? grubo sie mylisz... oczywiscie. on także zabijał. nie ukrywam czy coś. Przestał jak mu powiedziałam? więc dałam mu spokój.
-
lexxer90 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Jadzmt2 [Hamachi] [Pl]
-
Dziekuję ci kaje11 za dobre chęci ;] ale chciałem żeby było widać otoczenie na fotkach ;] ] Zapraszam wszystkich do grania ;] sieci JadzMt2-3 jest pusta tak samo jak JadzMt2-2 ;] Faktycznie w niektórych sieciach trzeba pisać przez małe "t" ale w innych jest przez duże normalnie.
-
!!WITAM!! SERWER JadzMT2 JEST OD 30 GRUDNIA ZNÓW AKTYWNY!!!!!!! GM DAJE NA START 5KK , KONIA BOJOWEGO ORAZ 5 CAŁKOWICIE DOWOLNYCH ITEMÓW !!!!!! ZAPRASZAM NA JEDNA Z MOICH SIECI HAMACHI UWAGA!!! WIELKOŚĆ LITER MA DUŻE ZNACZENIE!!! HASŁO DO WSZYSTKICH SIECI TO12345 Exp:[x1-x500...] Drop:[x1-x200...] Kasa:[x1-x200...] Lagi:[małe] JadzMT2 JadzMT2-2 JadzMT2-3 JadzMT2-4 JadzMT2-5 JadzMT2-6 JadzMT2-7 TU WIDZIMY HANDLARKE RÓŻNOŚCI ;] HANDLARZA BRONIAMI ;] ORAZ HANDLARZA ZBROJAMI ;] NA SERWERZE MOŻNA ROBIĆ HWANGI NO I OCZYWIŚCIE NASI GM WRAZ ZE MNĄ ;] POD TYM ADRESEM MOŻECIE ZNALEŚĆ REJESTRACJE, NASZE FORUM ORAZ SPOLSZCZENIE jadzmt2.yoyo.pl TU MACIE SKAN SPOLSZCZENIA http://www.virustotal.com/pl/analisis/8062a491ba4eb099ae22dc43832134284bc194bf8e07cf3e5a7f8e7f8142916f-1256720652 A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO NIEGO www.jadzmt2.yoyo.pl/JadzMT2.exe A TUTAJ BEZPOŚREDNI LINK DO REJESTRACJ I!!!!! UWAGA!!!!!! STRONA DO REJESTRACJI DZIAŁA TYLKO PO WEJŚCIU DO SIECI HAMACHI!!!!! http://5.109.25.107/index.php SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ SERWER
-
!!WITAM!! SERWER JadzMT2 JEST OD 28 GRUDNIA ZNÓW AKTYWNY!!!!!!! GM NIE DAJE JUŻ ŻADNYCH ITEMÓW, KONI, LEV, ITP, ITD, ZAPRASZAM NA JEDNA Z MOICH SIECI HAMACHI UWAGA!!! WIELKOŚĆ LITER MA DUŻE ZNACZENIE!!! HASŁO DO WSZYSTKICH SIECI TO 12345 JadzMT2 JadzMT2-2 JadzMT2-3 JadzMT2-4 JadzMT2-5 JadzMT2-6 JadzMT2-7 POD TYM ADRESEM MOŻECIE ZNALEŚĆ REJESTRACJE, NASZE FORUM ORAZ SPOLSZCZENIE jadzmt2.yoyo.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ SERWER SKANU NIE DODAJE PONIEWAŻ TO SPOLSZCZENIE BYŁO JUŻ POBIERANE PRZEZ WIELE OSÓB I NIKT NIE MIAŁ WIRUSA
-
Mam spory problem ze spolszczeniem bo jak tylko pasek ładowania gry dojdzie do końca wszystko mi się wyłącza ;/ Jeśli ktoś wie jak coś takiego naprawić proszę o kontakt na GG 9993978 (często niewidoczny)
-
Po raz kolejny to pisze i będę pisał tak długo aż dostane odpowiedz ;] Mam problem ze spolszczeniem swojego serwera ;/ Zrobiłem IP Connect changerem i mogę się normalnie zalogować na niepatchowanym metinie ale kiedy chce wejść do gry to po chwili mnie wyrzuca ......pod chińskim clientem wszystko śmiga ale chce mieć po polsku all...pomoże ktoś? serwer mam pod hamachi
