Witam czy zna ktoś może z was jakiegoś fajnego globala gdzie ceny były by takie w miarę i grało dużo ludzi i ogólnie atmosfera ok?
privy mi się już znudziły i mam ochotę pograć trochę dłużej z góry mowie ze US i pl odpada ( na US grałem ogólnie ok ale mało ludzi tam gra )
za odp +/- zależy co kto woli