Skocz do zawartości

michu504

ProUser
  • Postów

    719
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia michu504

  1. michu504

    [Dyskusja] Balmora

    poczytaj wczesniejsze wypowiedzi to znajdziesz odp na swoje pytania
  2. przyłącze sie bo tez bym chcial wprowadzic postac na mape 110lvl tylko ze na PandoraMT i problem tkwi w tym ze jak zrobie pt pojde wojem 130lvl na mapke to pt nie ma
  3. Witam tak jak w temacie szukam bocika który zmienia więcej niż 1x w ciągu sekundy bony
  4. Witam mam pewien problem pobrałem clienta NevrasT i gdy go włączam mam tylko 1ch i są 3 kropeczki i jak chce wbic to wyskakuje błąd podczas łączenia wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
  5. http://www.mpcforum.pl/topic/102740-tutorialkrrejestracja-na-metin2cokr/ tu masz wszystko opisane co jak krok po kroku
  6. Prawdopodobnie server off i str też wyłączyli
  7. Pisałem wyżej ze US odpada grałem tam , server ogólnie ok ale mało ludzi tam gra jest pełno sklepów w m1 aż laguje a jak chcesz sobie z kimś pogadać w m1 albo powalczyć to nikogo nie ma ;/
  8. Witam czy zna ktoś może z was jakiegoś fajnego globala gdzie ceny były by takie w miarę i grało dużo ludzi i ogólnie atmosfera ok? privy mi się już znudziły i mam ochotę pograć trochę dłużej z góry mowie ze US i pl odpada ( na US grałem ogólnie ok ale mało ludzi tam gra ) za odp +/- zależy co kto woli
  9. michu504

    [PYTANIE]Metin2.com.br

    Witam mam kilka pytań odnośnie tego servera : -są tam 3 servery na którym jest najtaniej i gra najwięcej ludzi? -po ile chodzą ku i kamienie duchowe -jak się tam bonuje eq bd wdzięczny za udzielenie odp na te pytania oczywiście +/- kto co tam woli
  10. michu504

    Komędy

    25041
  11. michu504

    [Pytanie] Metin us

    US jest dużo lepszy od pl'a nawet fajnie się tam gra , tylko lipa bo mało osób tam gra tzn nie ma z kim pvp itp jest dużo sklepów a ludzi co latają po mieście mało
  12. michu504

    [Ss] Wtf?

    ale nowość odkryłeś , to są chińskie boty posklejane na plu pełno takich lata
  13. michu504

    Metin2.Us

    poczytaj sobie tutaj też http://www.mpcforum.pl/topic/328810-tutmetin2-us-dlaczego-warto-grac/
  14. tu masz bug na jajka http://www.mpcforum.pl/topic/338795-tut-sposob-bug-na-jajka/ a tu opis co i jak http://www.mpcforum.pl/topic/339757-tutfullevent-wielkanocny/
  15. te pliki od rain ciężko zabezpieczyć radził bym ci zmienić pliki na 2010 jeżeli chcesz się pozbyć hacków
×
×
  • Dodaj nową pozycję...