Max 105. Hard Serwer nie polegałby na wbiciu maxa przez top100. To byłby plus do wytrwałych aby zrobić 6skill. Natomiast aby nie było nudno to: - 2dungi wymagające zgrania i pt ( np. dla lvli 60-80 i 80+ ) gdzie dostanie się na bossy to zrobienie czegoś na czas, zużycie dopalaczy np. boss ma czasowo jakies absy ( i gdy ma abs na miecze i leją go woje mieczem to mu dodaje pż ) lub jest animacja w które miejsca rzuca czar i jak ktoś stoi to zabija graczy. By nie polegał na przechodzeniu pięter i wybiciu all. Nagroda: 1rzadku ulepszacz + możliwość wydropienia np. pasu ( który można tylko tam zdobyć ) + ew. jakiś barwnik do eq ( tylko barwienie to nie zamiana kodu koloru głównego zbroji na innych tylko ładne wycieniowana zbroja w tym tonie, coś ala Diablo 3 ) - zwykłe bossy na mapach by nie służyły do masowego dropienia przepustek ( na przepustki do dungów jakieś misje ) a nagroda to ulepki - IS to 2x exp/2x drop/2x yang bez przedmiotów z gry. Założę się, że wiele osób woli wiedzieć że jak kupi sobie np. za 50zł pakiet do expa to będzie na równi z innymi a nie musi wydać jeszcze 150zł na peta | pierścienie półksiężyca | i np. wierzchowca . Bo Jeśli serwer na dłużej to: przez 2 miechy niech 5-10% graczy kasy wydaje miesięcznie 200zł ( po czym pobije się parę razy w m1 i kończy ) czy 35% powiedzmy średnio 30zł wyda, do epik eq droga nie skraca się bardzo. Jest rywalizacja też wśród większej ilości graczy -> więcej graczy na serwerze -> grube ryby i tak chcą grać, bo mają z kim mimo że nie mogą kupić dużej przewagi. Gdy już coś jest jako eq w IS to powinno słabo wzmacniać i albo być względnie tanie albo droższe ale na stałe ( do handlu ). - System ulepszania: stal - epik. kd +5 ( nie dropi, trzeba jakiś rzadszy ulepek ). Nie ma bonów wbudowanych na pvp/pve ( jedynie w epiku z truty i boja ) - Wierzchowiec: misje + dropienie medali. skille konne tak przerobione aby były użyteczne przy utrzymywaniu spota. 30lvl konia + jakiś rzadki item np z lorda małp -> przerabiamy na [do wyboru] 3proste niezbugowane wierzchi które można używać jak konia militarnego ale mają jakieś tam wzmocnienie. - bronie 30 z bestów, bodzie palą. metale na tyle drogie/trudne do zdobycia, że używa się tylko na +9 lub w ogóle. - z 1-2nowe nierozległe mapy do expienia ( tak ustawić aby nie trzeba było co 5lvli latać w nowe miejsce jak dopiero się nauczysz starej mapy ) - współpraca: czy to nad obroną królestwa w trakcie eventów / system gildyjny / wprowadzenie rzemiosł w którym można tworzyć ulepszacze potrzebnych do eq dana postać ma 1 rzemiosło, nie może mieć wszystkich i musi handlować / wojny prócz zwykłej jakiś niezbugowany tryb np. przenoszenie flagi z miejsca na miejsce będąc pod atakiem wrogów. - jakiś klon dt może być, ale prędzej na niski lvl ( bez kowala, albo kowal dla eq do 50lvl ), np. wieża orków raczej prywatne ( lub jakieś proste wejściówki na prywatne i ogólne za free ) i z 2/3 instancje ( ale nie dungi, łatwiejsze ) typu katakumby /smok ale w wersji nieokrojonej i bicie metków osłabia metka - szkata serwerowa ale z słabo/średnimi rzeczami ( aby ułatwić grę np pelerynki ) aby uniknać botów w m1. - łowiectwo z jakimś systemem punktowym i aby ryby były dopalaczami które konkurują z innymi dostępnymi. I aby dość łatwo się dało złowić ( aby bez fb poświęcają trochę czasu wyłowić co się chce ), a nie ości/małż jako ulepszacz do 70/80% eq i musisz siedzieć godzinę aby z 8ości złowić i może 1 małżę.