Skocz do zawartości

lewo

Members
  • Postów

    496
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

957 wyświetleń profilu

Osiągnięcia lewo

  1. Max 105. Hard Serwer nie polegałby na wbiciu maxa przez top100. To byłby plus do wytrwałych aby zrobić 6skill. Natomiast aby nie było nudno to: - 2dungi wymagające zgrania i pt ( np. dla lvli 60-80 i 80+ ) gdzie dostanie się na bossy to zrobienie czegoś na czas, zużycie dopalaczy np. boss ma czasowo jakies absy ( i gdy ma abs na miecze i leją go woje mieczem to mu dodaje pż ) lub jest animacja w które miejsca rzuca czar i jak ktoś stoi to zabija graczy. By nie polegał na przechodzeniu pięter i wybiciu all. Nagroda: 1rzadku ulepszacz + możliwość wydropienia np. pasu ( który można tylko tam zdobyć ) + ew. jakiś barwnik do eq ( tylko barwienie to nie zamiana kodu koloru głównego zbroji na innych tylko ładne wycieniowana zbroja w tym tonie, coś ala Diablo 3 ) - zwykłe bossy na mapach by nie służyły do masowego dropienia przepustek ( na przepustki do dungów jakieś misje ) a nagroda to ulepki - IS to 2x exp/2x drop/2x yang bez przedmiotów z gry. Założę się, że wiele osób woli wiedzieć że jak kupi sobie np. za 50zł pakiet do expa to będzie na równi z innymi a nie musi wydać jeszcze 150zł na peta | pierścienie półksiężyca | i np. wierzchowca . Bo Jeśli serwer na dłużej to: przez 2 miechy niech 5-10% graczy kasy wydaje miesięcznie 200zł ( po czym pobije się parę razy w m1 i kończy ) czy 35% powiedzmy średnio 30zł wyda, do epik eq droga nie skraca się bardzo. Jest rywalizacja też wśród większej ilości graczy -> więcej graczy na serwerze -> grube ryby i tak chcą grać, bo mają z kim mimo że nie mogą kupić dużej przewagi. Gdy już coś jest jako eq w IS to powinno słabo wzmacniać i albo być względnie tanie albo droższe ale na stałe ( do handlu ). - System ulepszania: stal - epik. kd +5 ( nie dropi, trzeba jakiś rzadszy ulepek ). Nie ma bonów wbudowanych na pvp/pve ( jedynie w epiku z truty i boja ) - Wierzchowiec: misje + dropienie medali. skille konne tak przerobione aby były użyteczne przy utrzymywaniu spota. 30lvl konia + jakiś rzadki item np z lorda małp -> przerabiamy na [do wyboru] 3proste niezbugowane wierzchi które można używać jak konia militarnego ale mają jakieś tam wzmocnienie. - bronie 30 z bestów, bodzie palą. metale na tyle drogie/trudne do zdobycia, że używa się tylko na +9 lub w ogóle. - z 1-2nowe nierozległe mapy do expienia ( tak ustawić aby nie trzeba było co 5lvli latać w nowe miejsce jak dopiero się nauczysz starej mapy ) - współpraca: czy to nad obroną królestwa w trakcie eventów / system gildyjny / wprowadzenie rzemiosł w którym można tworzyć ulepszacze potrzebnych do eq dana postać ma 1 rzemiosło, nie może mieć wszystkich i musi handlować / wojny prócz zwykłej jakiś niezbugowany tryb np. przenoszenie flagi z miejsca na miejsce będąc pod atakiem wrogów. - jakiś klon dt może być, ale prędzej na niski lvl ( bez kowala, albo kowal dla eq do 50lvl ), np. wieża orków raczej prywatne ( lub jakieś proste wejściówki na prywatne i ogólne za free ) i z 2/3 instancje ( ale nie dungi, łatwiejsze ) typu katakumby /smok ale w wersji nieokrojonej i bicie metków osłabia metka - szkata serwerowa ale z słabo/średnimi rzeczami ( aby ułatwić grę np pelerynki ) aby uniknać botów w m1. - łowiectwo z jakimś systemem punktowym i aby ryby były dopalaczami które konkurują z innymi dostępnymi. I aby dość łatwo się dało złowić ( aby bez fb poświęcają trochę czasu wyłowić co się chce ), a nie ości/małż jako ulepszacz do 70/80% eq i musisz siedzieć godzinę aby z 8ości złowić i może 1 małżę.
  2. - max pz 2k , - brak zmianek w sklepie i is, i nie tak łatwo wydropić aby eq nie robiło się perf tylko jak coś wejdzie fajnego to się zostawia. - trudne do wbicia skille i moze nie na p lub trudność expienia/dungeonów wymagała by zgrania.
  3. polećcie mi dedyka jakiegoś który jest dosyć nowy ( tak od marca maxiumum ) i gra w to sporo osób ( nie wiem , popoludniu z 400-500+ ) nie mam wymagań co do lvli itp. im wiecej propozycji tym lepiej. dzięki.
  4. 1. Aby był dostęp do wszystkiego z poziomu sklepu ( lub większości ) ale nie wszystko za przysłowiowy 1 yang. 2. Administrowany przez poważnych ludzi, którzy nie biorą na gmów dzieci. 3. I żeby był w miarę dopracowany - biolog, misje z koniem ( o ile się go nie dostaje na start ), mapy niezbugowane itp 4. Na ratach się nie znam ale preferowałbym tak coś pośrednie raty, aby all skill nie tak łatwo było zrobić ale zeby to też nie był pl. ps. no i hamachi odpada, juz nie dodaje zeby bylo mało ludzi/lagów/free is bo nie ma takich :/ IS może być tylko nie taki zeby trzeba było być uzależnionym od niego
  5. ciagle aktualne pytanie z mojego 2 posta w tym temacie.
  6. który plik jest za co odpowiedzialny i daje plusika i klient cs tzn? i co jak je skopiuje? gdzieś je wkleić? jak mozesz odpisz to dokładniej.
  7. otóż potrzebuję pliki do csyt2 ( pewnie dzialaja na all privach ale wole sprecyzować ) - pliki do groty zeby widzieć ludzi ninji - do wszystkich dodatkowych lokalizacji i potworów abym mógł je widzieć - do all "extra" ulepszaczy i broni/zbroji z kosmosu aby normlanie chodziły - aby kd +5 były dobrze przetłumaczone - wszystkich innych dodatków które są raczej niezbedne do przyjemnego grania na tym privku odwdzięczę się minusami czy tam plusami jak wolicie. z góry dzięki, przegladalem troche tych tematów i nie moglem poznajdywać ( żeby nie było ze nie szukałem )
  8. lewo

    Szukam Priv Serwera

    szukam priva serwera, zagranicznego z broniami 70/75 i stalkami u handlary. widzialem spis serwerów ale widze ze wiekszosc offline i pewnie ostatnio troche nowych postało dlatego licze na waszą pomoc i wyrozumialosc ze nie jestem na bieząco ( bo pewnie wczoraj juz ktos o to pytal lub byl top z new serwem )
  9. lewo

    Ehhh... Możliwe?

    tak, jak tylko przez virtual pc grac masz w poradniku kodexiora ktory jest w spisie tutoriali
  10. lewo

    Ehhh... Możliwe?

    nie da sie, musisz miec virtual pc i to wszystko co potrzebujesz
  11. lewo

    Zobacz To!

    to nie z hamachi masz problem tylko z ustawieniem ip or odblokowaniem portów or firewallem
  12. lewo

    Problem Ze Spolszczeniem!

    ktos po prostu kto ma ogarniety hex niech wpisze te ip w plik bo program do zaminy ip w pliku dziala chyba tylko z dlugimi ip a probowalem multilauncherem i dodac ip do listy serów tzn zamienic z innymi, all dobrze zrobilem i wywalilo z gry, tzn po wpisaniu pasow sie laduje i blad polaczenia
  13. raczej ci sie zle zapisalo ip w deo, potem to poprawiles i myslisz ze nie wpisanie tej komendy pomoglo
  14. lewo

    Komenda Na Atrybuty

    http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=67952 nie musisz ustawiac 999 tylko ile sie tam podoba
  15. lewo

    Bron Jadrowa W Mysql

    musisz usunac wszystkiego tablice jakie ci sie uruchomią w navicat i bedzie ok
×
×
  • Dodaj nową pozycję...