Witam!
Korzystam z Virtual PC 2007 na Windows Serwer 2008 64 bit.. Mój sprzęt ma 4 GB ramu. Próbuję wpisać 2500 MB.. niestety proces odpalania serwera nie przechodzi dalej. Mogę dać maksymalnie 2350 MB. Myślę, że to Virtual PC ogranicza.
Pewnie ktoś mi napisze, że mam postawić na Virtual Boxie, ale niestety nie potrafię. Ew. dajcie poradnik do postawienia na Virtual Boxie lub powiedzcie jak to można zwiększyć. Wiem, że na Windows Serwer 2003 z 4GB ramu można było wykorzystać 2800...