Skocz do zawartości

carbonik

Members
  • Postów

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O carbonik

  • Urodziny 01.11.1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia carbonik

  1. poszukaj na tam mają pełno tego
  2. to jest jakoś "młot... nie pamięam dokładnie
  3. nieee hard... 4fun prywatny serwer metin2 - to jest coś
  4. Poszukaj na forum, było już to wałkowane pełno razy :unsure:
  5. Serwer jest cały czas on-line nie wiem o co wam chodzi...
  6. Sprawdź USTAWIENIA SKYPE czy nie blokuje ci portu 80. Jaki masz system?
  7. carbonik

    Proces Logowania Trwa...

    Logowanie pada to wpisuj ./auth. zreszta powstal juz skrypt co to robi.
  8. Nadal widzę że nie kumacie ocb... nie ważne czy chinski czy polski: w portmapie jest port 13061 który utrzymuje pustynie,doline,v1 itd itd. a np M1 i M2 stoją na osobnych portach i lagów nie ma. w portmapie na tym porcie 13061 są tak ogromne transfery a np. reszta stoi i jest napisane że zużycie 0 0 0 0 0 wszędzie.. I tu jest moje pytanie jak je uruchomic - mimo tego sie świecą sie na zielono.. może jakies przekierowania...
  9. nie kumasz.. chinski port jest w ogole lepszy a po 2. pustynia,dolina itp jest na jednym porcie 13061 pozostale mapki są każda na osobnym porcie. mysle ze to jest wina tego ze wszystkie mapki są wewalone w ten jeden port ktory nie wytrzymuje. moze przepustowosc portow.. nie wiem
  10. Witam! Czy ktoś umie zrobic antlantyde, v1,v2,pustynie, doline itd na osobnym porcie w portmapie? bo m1 i m2 są na osbnych portach i nie ma lagów.. jak wejdziesz do doliny itd to kicka laguje itd. Kto wie jak to zrobic?
  11. Witam! Korzystam z Virtual PC 2007 na Windows Serwer 2008 64 bit.. Mój sprzęt ma 4 GB ramu. Próbuję wpisać 2500 MB.. niestety proces odpalania serwera nie przechodzi dalej. Mogę dać maksymalnie 2350 MB. Myślę, że to Virtual PC ogranicza. Pewnie ktoś mi napisze, że mam postawić na Virtual Boxie, ale niestety nie potrafię. Ew. dajcie poradnik do postawienia na Virtual Boxie lub powiedzcie jak to można zwiększyć. Wiem, że na Windows Serwer 2003 z 4GB ramu można było wykorzystać 2800...
  12. Witam! Mam serwer i wszędzie wszystko ładnie chodzi, ale w dolinie, Atlantydzie itd są lagi, kick ludzi i w ogólne masakrycznie się gra. Jak zrobić aby każda ta mapka była na oddzielnym porcie w portmapie? Z góry bardzo dziękuję.
  13. carbonik

    [DL] Auth Server

    W Filezilla klikasz na plik prawym przyciskiem myszy i Permission czy coś takiego i wpisujesz 777 i ok.
  14. hehe takie łatwe to nie jest.. a nie ma zadnej takiej karty jak loopback tylko z wieksza przepustowoscia?
  15. Tak, tylko pozostaje jak to skonfigurowac pod "sieciówkę".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...