Witam Wszystkich grajacych na serwerze mpc.
Nie wiedzialem gdzie taki temat napisac wiec pisze tutaj,
Chciałbym złozyc skarge na gracza kaef, ktory gdy bylem afk wrzucil mnie do wody ja dedlem i zabral moje itemki,
Są swiadkowie.
Prosze o nałozenie Bana temu graczowi