Skocz do zawartości

MrAngel

Members
  • Postów

    257
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O MrAngel

  • Urodziny 16.01.1996

Metody kontaktu

  • Skype
    mrangel34

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia MrAngel

  1. MrAngel

    Skarga Kaef

    Witam Wszystkich grajacych na serwerze mpc. Nie wiedzialem gdzie taki temat napisac wiec pisze tutaj, Chciałbym złozyc skarge na gracza kaef, ktory gdy bylem afk wrzucil mnie do wody ja dedlem i zabral moje itemki, Są swiadkowie. Prosze o nałozenie Bana temu graczowi
  2. Siema chcialbym sie dowiedziec jak w notepadzie zwiekszyc max lvl bo razor zrobil plik game z lvl kolo nicku i zmiana bonow co sec ale nie moze dodac 120lvl max w exp editorze bo nie dziala wiec jak by ktos pomogl bylibysmy bardzo wdzieczni
  3. Problem został juz rozwiązany dzieki epvp. Jednak nie trzeba robic reinstalla freebsd ; )
  4. Witam.Mam mianowicie taki problem na kupionym przezmenie dedyku jest zainstalowany freebds 8.1.I moje pytanko jest takie czy na tym fbsd fa sie zrobic serwer metka ?
  5. o co chodzi @up ??? jaśniej prosze
  6. @up Kazdy kto ma radio raczej nie ma zreszta na radio internetowe nie trzeba miec licenjcji
  7. MrAngel

    Zapraszam

    Witam.Łapcie forum na ktorym jest opisany Caly POLMT2 Najprawdziwszy by SAMI WIECIE KTO. xxxx
  8. @up umiem robic konta a niewiem czemu wyskakuje konto nie istnieje zaraz naprawie wszystkie problemy na hamachi pw
  9. Leszczyku u gory jescze jedno takie wyrazenie a spotka ciebie cos niemilego
  10. MrAngel

    Exp Bot

    Siema potrzebuje exp bota dzialajacego z instr jak go urzywac.Szukalem ale nie ma.Beda 5*
  11. MrAngel

    Serwer

    Zapraszam do mnie handlarze edytowani 24/7 siec MrAngel1 haslo 12345
  12. MrAngel

    Znowu Pomocy

    xDkurwa napisz mi na gg lub podaj gg swoje ;p
  13. MrAngel

    Znowu Pomocy

    nie jak wchodze na postac raina (czyli do wyboru postaci) niepokazuje mi sie postac i wywala niewiem czemu @edit napisz na gg 3824486
  14. MrAngel

    Znowu Pomocy

    Siema.Mam problem.Wszystko dziala ale gdy hyz wchodzi do postaci wywala blad i wylacza niewime czemu.Pomocy pls pisac na gg 3824486
  15. MrAngel

    Pomocy

    napisz mi na gg 3824486 pogadamy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...