Witam
Lepiej zaczne odrazu a więc tak:
1.Właczam Metka (Przez obejście - Mam win 7)
2.Wybieram serwer i wbijam na postać!
3.Odpalam plik Injector1.2 no i wybieram okienko!
3.Nastawiam:
FishDelay 2000
BotDelay 4000
4.Ustawiam żeby zabijało rybki! no i zaczynam łowić!
Problem dotyczy tego że odrazu po zniknięciu chmurki z rybką wyciąga wędke! czyli na jakąś 1h łowi mi 3 karasie ;/!
A 2 problem dotyczy tego że nawet po złowieniu jakiej kolwiej rybki nie zabija jej!