Skocz do zawartości

adrianziom98

Members
  • Postów

    351
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia adrianziom98

  1. nie latwiej poprostu pisac tu albo na gg? Podaj gg to z chęcią napisze
  2. Witam wszystkich. Otóż poszukuje chętnych do pracy nad serverem. Potrzebuje osoby która zna się na pluginach oraz kilka osób do tworzenia mapy. Zainteresowanych proszę na hamachi: ID GrzybMinecraft hasło: 12345. Server narazie będzie hamachi a potem jeśli będą jakieś dochody wykupie dedyka. Id servera : 5.193.103.159
  3. Jest wl? jak tak to dodaj adrianziom98
  4. ja nie zostałem dodany pisze że nei jestem na Wh ;p
  5. Nick adrianziom Wiek 14 Masz mikrofon? nie Jakie posiadasz komunikatory głosowe skype ts 2/3 Ile Grasz w Minecraft 4 miechy Dlaczego nasz serwer? chcę zobaczyć co z tego wyjdzie :P
  6. adrianziom98 wiek 14 ;p
  7. Cześć all. SZukam hacka który uniemożliwi odpychanie mobów na koniu. Będzie ++ i 5
  8. Witam. Szukam spisu komend dla GM'a na bronie 100 lvl i zlote-srebrne hwangi.
  9. Witam. Szukam exp bota DARMOWEGO który będzie działał na Metin2 US. Będą plusy
  10. Podpitam się do prośby. Sam szukam jakiegoś, który działa na US
  11. adrianziom98

    [Problem]Konto

    Poczekaj 2 tygodnie, jak nic nie będzie, to dopiero przełóż eq
  12. A gra ktos z tąd w chunjo? Szukam przyjaciół na początek gry
  13. adrianziom98

    [Pytanie]Metin Us

    Witam. Chciałbym zagrać na metin2 Us. Mógł by ktoś powiedzieć jak się expi, jake ceny itp. I na jakim servie najlepiej zagrać Będą +
  14. Na jakim sevie i jakie królestwo?
  15. Pomaganie przez klikanie Witam!!! Mam dla Was propozycję na zrobienie czegoś dobrego, na pomoc tym, którzy naprawdę jej potrzebują. Jak to możliwe? To bardzo proste! Wystarczy tylko kliknąć na stronkę żeby pomóc dzieciakom. Jedną z takich stron jest wszystkim chyba znany Pajacyk. Klikasz, sponsorzy dodają swoje 5gr na dzieciaki, i w ten właśnie sposób wspólnie pomagamy! Każdy kto kliknie dodaje uzbieraną przez siebie kwotę do "klikającego" przed nim. W ten sposób na bieżąco będziemy wiedzieć w jak dużej mierze udało nam się pomóc. To jak, przyłączycie się? Wchodzisz na stronę: http://www.pajacyk.pl Klikamy na pajacyka i w ten sposób dorzucamy od siebie 5gr http://www.polskieserce.pl/ Klikasz na monetę i kolejne 1gr wpada w kieszeń potrzebujących. http://www.okruszek.org.pl/ Klikasz na chleb i dodajesz ustaloną przez nas sumę 5gr http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1 Klikasz na "kliknij i zbuduj dom" i dodajesz złotówkę. Klikać można raz na dobę. Jeśli wejdziemy na te wszystkie strony i klikniemy gdzie trzeba to już mamy 1,11 zł. Piszcie w tym wątku ile dołożyliście od siebie groszy oraz łączną kwotę, czyli swoją dodajcie do tej z wcześniejszego posta, i tak np.: pierwsza osoba 1,11 zł, następna kolejne 1,11 zł (i łączną sumę czyli 2,22 zł) i tak dalej. Zobaczymy ile uda nam się uzbierać. Wszystkim, którzy klikają w te linki serdecznie DZIĘKUJĘ Prosze także modka, żeby nie usuwał tego tematu (jeśli nie masz sumienia to przenieś), gdyż TU wchodzi najwięcej osób. Dziękuje tym, którzy przeczytali
×
×
  • Dodaj nową pozycję...