Pomaganie przez klikanie
Witam!!!
Mam dla Was propozycję na zrobienie czegoś dobrego, na pomoc tym, którzy naprawdę jej potrzebują.
Jak to możliwe? To bardzo proste! Wystarczy tylko kliknąć na stronkę żeby pomóc dzieciakom. Jedną z takich stron jest wszystkim chyba znany Pajacyk. Klikasz, sponsorzy dodają swoje 5gr na dzieciaki, i w ten właśnie sposób wspólnie pomagamy!
Każdy kto kliknie dodaje uzbieraną przez siebie kwotę do "klikającego" przed nim. W ten sposób na bieżąco będziemy wiedzieć w jak dużej mierze udało nam się pomóc.
To jak, przyłączycie się?
Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikamy na pajacyka i w ten sposób dorzucamy od siebie 5gr
http://www.polskieserce.pl/
Klikasz na monetę i kolejne 1gr wpada w kieszeń potrzebujących.
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz na chleb i dodajesz ustaloną przez nas sumę 5gr
http://www.habitat.pl/domek.aspx?noban=1
Klikasz na "kliknij i zbuduj dom" i dodajesz złotówkę.
Klikać można raz na dobę.
Jeśli wejdziemy na te wszystkie strony i klikniemy gdzie trzeba to już mamy 1,11 zł. Piszcie w tym wątku ile dołożyliście od siebie groszy oraz łączną kwotę, czyli swoją dodajcie do tej z wcześniejszego posta, i tak np.: pierwsza osoba 1,11 zł, następna kolejne 1,11 zł (i łączną sumę czyli 2,22 zł) i tak dalej. Zobaczymy ile uda nam się uzbierać.
Wszystkim, którzy klikają w te linki serdecznie
DZIĘKUJĘ
Prosze także modka, żeby nie usuwał tego tematu (jeśli nie masz sumienia to przenieś), gdyż TU wchodzi najwięcej osób. Dziękuje tym, którzy przeczytali