Skocz do zawartości

dolmilis

Members
  • Postów

    25
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O dolmilis

  • Urodziny 09.05.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia dolmilis

  1. Witam. Dzisiaj chciałem zalogować na metina lecz się nie dało. Popatrzyłem i pobrałem nowego kamermoda, zaczęło się logować lecz tutaj tkwi problem. Mobber hack nie działa. Włącza się lecz gdy chce dać pelerynkę np. to wyskakuje błąd [Zugriffsverletzung bei Adresse 0226D2EC in Modul 'mobber.dll'. Lesen von Adresse 00000000.] Jeżeli ktoś wie o co chodzi prosił bym o niezwłoczne napisanie tego w temacie. Z góry pozdrawiam. Dawid
  2. Do zamknięcia.
  3. Witam. Chciałem się dowiedzieć czemu nie działa mi Mobber Hack. Gdy odpalam go metin się włącza a bot już nie ;/ prosze o pomoc Mam windows xp wszystkie net framework oraz biblioteki c++. Dzisiaj rano formatowałem komputer więc to raczej nie tego wina. Może trzeba jakiś specialny injector lub coś w tym stylu. Dodaje link do tego tematu: http://www.mpcforum.pl/topic/439880-tutdl-mobber-hack/ Możecie proponować inne tego typu hacki ale nie lock mobs tylko jak pelerynka. Z góry dziękuje. Dawid
  4. Jak najbardziej działa. Gry chodzą płynnie tylko musisz je wypalać na płytach Verbatim ponieważ inne psują laser.
  5. noto nie mam pojęcia pobrałem tego exp bota ale coś nie chce nic działać bot się włącza ale nie działają opcje do tego co chwila wyskakuje jakiś błąd od mircoS...
  6. ja fishbota używam m2fish 4.0 by erpel czy cos takiego probowałem włączać i działa ale czy łowi nie powiem bo nie mam 30 lvla ;d zaczynam dopiero na us bo na pl za dużo dzieci
  7. Dzięki. Jeżeli podziała dam Plusika
  8. Witam. Mam pytanie związane z metin2.us, czy istnieje jakiś bot do expienia? Jeżeli tak to proszę o podanie linku lub napisanie coto jest. Z góry dziękuje. Dawid
  9. Witam. Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy jest takie coś jak dmg hack z buta. Jeżeli tak to czy moglibyście podrzucić link ale oczywiście szukam takiego bez WaitHacka. Z góry dziękuje. Dawid
  10. No i tyle chciałem wiedzieć thx
  11. to dla czemu piszesz o czymś czego nie chce powiedziałem dokładnie że nie chce żadnych whitehackow ani nic tylko dmg na skille więc mi nie mów że to nie potrzebnie pisze bo szczerze mówiąc ten whitehack jest nie potrzebny jakieś g.... latasz i samo bije ehh. mi chodzi jedynie o dmg hack na skile bo bym się przeszedł do lochu małp ninją i na chmurę po medalki żeby kasę zarobić bo w jedym poscie pisze że działa a w 2 nie wiec nie wiem
  12. Witam po raz drugi. Nie chodziło mi od dmg na miecz tylko na skile czy jest wgl bo pobrałem już index oraz kilka różnych pc oraz pc2 nic nie działa robię zgodnie z instrukcją jedyne co się dzieje to jak stoję to bije mobki samo z siebie dmg na skille nie działa aczkolwiek widać tak jakby kilka razy uderzał ale dmg nie widać oraz nie wybija nic. Czy mógł by ktoś dokładnie opisać jak to zrobić żeby dmg na skile działał. Z góry dzięki. Aha i nie chodzi mi o żadne whitehacki czy jakoś tak ani 1hit killery.
  13. Witam. Chciałbym spytać czy w ogóle istnieje jakiś DMG Hack na Metina Polskiego. Jeżeli tak to czy mógł by ktoś podesłać linki lub tutki jak zrobić. Z góry dziękuję. Dawid. Aha i przepraszam że nie dałem przed postem [PYTANIE]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...