Witam. Dzisiaj chciałem zalogować na metina lecz się nie dało. Popatrzyłem i pobrałem nowego kamermoda, zaczęło się logować lecz tutaj tkwi problem. Mobber hack nie działa. Włącza się lecz gdy chce dać pelerynkę np. to wyskakuje błąd [Zugriffsverletzung bei Adresse 0226D2EC in Modul 'mobber.dll'. Lesen von Adresse 00000000.] Jeżeli ktoś wie o co chodzi prosił bym o niezwłoczne napisanie tego w temacie.
Z góry pozdrawiam. Dawid