jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj, a kolege zachecam do uzycia opcji szukaj na forum.
osobiscie nie polecam tego hacka, poniewaz kamil okradl mnie i kilku jeszcze uzytkownikow tegoz hacka (o czym rowniez bylo na forum)
ja pierdole, wszyscy ida na latwizne, nikomu nie chce sie juz uzywac funkcji szukaj.
moze niech mody podepna watek ze sprzedzaza MuProxy do obecnie dzialajacych hackow i bedzie po problemie (chyba)
@up
Mozesz jasniej, bo nie bardzo rozumiem o co ci chdzi. Jesli nie potrafisz czytac po angielsku popros kogos zeby ci przetlumaczyl i przestan plakac nad straconym mailem. Nie beda przeniesione tylko zbanowane konta.
wystarczylo skorzystac z jottiego jak w regulaminie, wrzucic skan i sprawa bylaby jasna, a tak mozna sobie roznie pomyslec. Podtrzymuje to co napisalem wyzej
W zalaczam skan, kto chce niech sobie go przeglada
zobacz od kiedy jestem uzytkownikiem tego forum i ilosc moich postow, pozniej pisz takie bzdury
"Pomozcie mojemu bratu rozwinac forum >.<"
pozatym myslalem ze rekalma innych for na mpc jest zabroniona