Skocz do zawartości

O.omichal1993_plo.O

Members
  • Postów

    15
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia O.omichal1993_plo.O

  1. A scan nic nie wykryl ;p
  2. Mam nowego loadera(7.13) i oryginalnego clienta. i jak odpalam loadera to wyskakuje mi ERROR ;/ Co robic?!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...