Skocz do zawartości

jujudd1

Members
  • Postów

    338
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • Skype
    jujudd11

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Trololo

Osiągnięcia jujudd1

  1. Co myślicie, o stylu "Scene" ? Wiecie coś o nim, to możecie się wypowiedzieć ... Scene, to bardziej styl ubioru i styl bycia . Ich ubiór może być dowolny, słuchają tego czego chcą .. Mają zazwyczaj długie włosy, niektórzy uprawiają piercing i tatuują się ... Po prostu trzymają się swoich zasad ... Są zadziorni i lubią się wyróżniać . Macie zdjęcia ... Chciałem poznać wasze zdanie n.t. tego stylu, może i waszych wrażeń . Możliwe, że ktoś z was jest scene @top Proszę przenieść ! Niechcący wkleiłem do działu Vindictus !
  2. Podasz Jakąś stronę oferującą coś takiego ?
  3. Gdzie można kupić jakiegoś dobrego dedyka .? Tak żeby na luzie grało 100 osób .
  4. Ehh .. To już niewiem co robić ;/ Chyba mi nie łączy z serwerem DSN . ( A raczej napewno ) Ale ,patrzcie . Bo aktywować ,aktywuje . Bo z tego 1-wszą metodą spróbowałem . http://img253.imageshack.us/i/theeq.jpg/
  5. @Quatzite Tak. Tak TAAk !! To jest to ... Pisało " Pomyślnie zainstalowano klucz " . Dzięx .. Obiecuję ci jakos to wynagrodzić @Edit Usp .. Z Deczka fail .. Dalej to mam .... Ehh .. Jednak , to szczęście jest przedwczesne ...
  6. Słuchajcie ... Sprawa wręcz krytyczna ... Wczoraj sobię siedzę normalnie na kompie no i luz ... Dzisiaj z rana na basenie byłem wracam i włączam kompa ... Ale Wyskoczyło mi takie ( Za przeproszeniem ) gówno . http://img593.imageshack.us/i/omggggggggggg.jpg/ No i próbowałem Włączyć jakoś internet , a z racji tego , że mam Google Chrome , to wystarczyło pogrzebać w opcjach .... Później google chrome nie chciało iść ... Musiałem jakoś włączyć IE , żeby się dostać na dysk . Ok udało się ... Później sobię tak myślę .. Ale przecierz mam klucz .. Przepisuję z kompa oryginalny klucz. ( Podkreślę , że mam Viste ) A tu coś takiego . http://img823.imageshack.us/i/wtfffffffffffff.jpg/ Próbowałem już chyba wszystkiego . Nawet w cmd wpisywałem różne komendy .. Jak np. " slmgr.vbs -rearm " (ta opcja zeruje licznik 30 dni na aktywację) No i lipa ... CO mam teraz zrobić ?
  7. Kurcze .. Chodz mi o packera ;/ Ale plusa ci dam , za wysiłek .. Ja potrzebuję samego packera ...
  8. @x070x File not found. It has been either deleted, or it never existed at all. Może re-up ?
  9. A więc tak .. Nie mogę spakować locale_pl tym Pakerem . Podajcie jakiś sprawny programik ;>
  10. jujudd1

    Anime

    Oba oglądałem .. Zajebiste ...
  11. 1. 13 2. 23999600 3. Ratio 1,025 4. 5. Codziennie po ile się da 6. Nie , ale w każdej chwili TS'a Mogę założyć . GG & Skype mam ;> 7. http://clan.z8games.com/charstat_cf.aspx?usn=10529545&tb=w 8. [O]stateczni ... Odszedłem , bo nie miałem żadnego kontaktu z ludźmi w nim . Oraz nie było wojen pomiędzy gildiami . 9. Oświadczam, Że Będę Aktywnie Uczestniczyć W Życiu Klanowym Oraz Będę Przebywał Podczas Gry Na Komunikatorze TeamSpeak 3 . Oczywiście ! 10. No cóż , to jedna z gorszych części , bo o sobie się najgorzej piszę ... Gram W CF 4 dni , grałem już w niego kiedyś , ale musiałem zrobić re-instalke systemu . Po re-instalce jak ściągnąłem CF-a Wystąpił błąd z HGW ... Po 4 miech. Udało się .. Posszło ! Ale okazało się , że nie mam już dawnego konta ;/ . Zrobiłem nowe , ale tu nowa przeszkoda ... Forma nie ta sama . Ale po 1 dniu już jestem na fali .. Chociaż mam dużą liczbę killi , ale prawie taką samą deadów ... Przez tych cheaterów (Mam nadzieję , że nie z MPC). A tak w sumie .. Grałem długo w strzelanki i grałem w chyba już wszystkie jakie się da . Od Gry "Bleedout" Aż po "CoD-a" . Noo i tyle . Jak coś to się skontaktuję na gg .
  12. Spooko Dzięki !! Ale istnieją jakieś limity ? Lub coś w tym stylu ? @edit Nie zauważyłem na stronce ... Ale ze mnie matoł ...
  13. Ejj ... Trzeba jakoś się zebrać i naciskać ! Jedna baba co 2 min ma 1 głos !
  14. jujudd1

    Tpot

    Słyszałem , że grę robili 5 lat .. Osobiście nie grałem ... Nie gustuję w przeglądarkowych <Wyj. SF>.
  15. Dałem .. Mogę za niewielką ilość plusów .. Na zmiennym Ip jechać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...