Witam ma problem pobralem hacka Frantic1.4 lecz on mi nie działa u kumpla co ma ten sam system działa lacz umnie nie chce wie ktos czemu ? byle jaki system by nie byl i tak mi nei chce działać ten hack prosze o pomoc .
Dziekuje bardzo
Specyfikacja kompa:
Pole Wartość
Komputer
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3
Nazwa komputera WINDOWZLITE
Nazwa użytkownika Jubudu
System operacyjny Microsoft Windows XP Professional
Płyta główna
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+, 3093 MHz
Nazwa płyty głównej ASRock A780FULLHD
Pamięć fizyczna 4GB
Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)
Typ BIOS'u AMI (08/01/08)
Typ procesora Unknown, 3100 MHz
Ekran
Karta wideo NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB)
Monitor Monitor Plug and Play [NoDB] (190216843009)
Sieć
Karta sieciowa Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) PCI-E Gigabit Ethernet NIC (10.0.0.4)