Skocz do zawartości

adimus12

Members
  • Postów

    271
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia adimus12

  1. Witam ! ehh .. PROSZĘ ADMINISTRACJE O USUNIĘCIE TEGO KONTA . LUB DANIE BANA I ZAKAZ POSTOWANIA ITD . ( KONTO USUWAM Z PRZYCZYN OSOBISTYCH , NIE PYTAĆ JAK GŁUPI W POSTACH ) // extra nie ten dział prosze o przeniesienie do POGADUSZEK !
  2. może cos z netem nie tak ? skoro torrent nie działa / usuń wszystkie inne PL clienty na kompie /
  3. adimus12

    [Pytanie]Kosmiczne Ceny

    na s25 jeszcze normalne bo to nowy serwer a tak to poza tym nie ma innych tanich ..
  4. Metin2 US jest najlepszy z tych wszystkich !
  5. @ Up | no to zacznę na Syriuszu . Ale pamiętam jak grałem na Kronosie ehh to były czasy ... np śmiertelka + 8 z kd +3 i max pż 60kk ... wystarczyło mieć ... 1 biała perłe tam i ma się to śmiertele eh ..
  6. Witam , postanowiłem od nowa grać na PL i oto mój dylemat który serwer wybrać , tak aby był tani, miła atmosfera, i wgl dobry serwer. Piszcie jakie polecacie ..
  7. Graj WP dobry exp dobre pvp 6 skilli ogółem postać świetna do gry
  8. niestety ale nie ma . jest tylko na PL . a US jest od z8games nie od GF
  9. jak chcesz ale nie radzę Ci , troche słabe skile jak na 75 lv , eq takie sobie ..
  10. SM nie da sie kupić no jedynie poprzez stronę , a tak to nie .. jedyny sposób na darmowe SM to AOL , SponsorPay itd
  11. adimus12

    [Pytanie] Easymetin2

    nie doubluj postów , używaj opcji edytuj , a co do topica too ... oni wykrywają ale nie banują Cie a i jeszcze EM2 jest już płatny
  12. @ up okej spróbuje . a tak btw . będe zmieniał na HTC Wildfire może będzie lepszy bo ten mi sie znudził @ edit dupa ani mpeg ani 3gp nie działa huj no ;// kurwa musze jak najszybciej wymienić telefon bo nie wyrobie ..
  13. @ Pau . czy ja mówie na twój telefon " chujowy " nie . więc i ty się wstrzymaj okej ?
  14. @ up jesteś pewien , że przy włączaniu filmiku nie będzie info : nie można odtworzyć lub coś w tym stylu ? okej spróbuje .. @ EDIT EPIC FAIL .. NIE OBSŁUGIWANA TREŚĆ ... JAKIEŚ JESZCE POMYSŁY ??
  15. Witam mam pytanie . W jakim rozszerzeniu filmiki mogą być odtwarzane na Samsung Delphi B3410 . Prosze o szybka odpowiedz . za pomoc +/- co kto woli .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...