Witam ! ehh .. PROSZĘ ADMINISTRACJE O USUNIĘCIE TEGO KONTA . LUB DANIE BANA I ZAKAZ POSTOWANIA ITD . ( KONTO USUWAM Z PRZYCZYN OSOBISTYCH , NIE PYTAĆ JAK GŁUPI W POSTACH )
// extra nie ten dział prosze o przeniesienie do POGADUSZEK !
@ Up | no to zacznę na Syriuszu . Ale pamiętam jak grałem na Kronosie ehh to były czasy ... np śmiertelka + 8 z kd +3 i max pż 60kk ... wystarczyło mieć ... 1 biała perłe tam i ma się to śmiertele eh ..
Witam , postanowiłem od nowa grać na PL i oto mój dylemat który serwer wybrać , tak aby był tani, miła atmosfera, i wgl dobry serwer. Piszcie jakie polecacie ..
@ up okej spróbuje . a tak btw . będe zmieniał na HTC Wildfire może będzie lepszy bo ten mi sie znudził
@ edit dupa ani mpeg ani 3gp nie działa huj no ;// kurwa musze jak najszybciej wymienić telefon bo nie wyrobie ..
@ up jesteś pewien , że przy włączaniu filmiku nie będzie info : nie można odtworzyć lub coś w tym stylu ? okej spróbuje ..
@ EDIT
EPIC FAIL .. NIE OBSŁUGIWANA TREŚĆ ...
JAKIEŚ JESZCE POMYSŁY ??