Skocz do zawartości

Kornelux

Members
  • Postów

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Kornelux

  1. Kornelux

    ECC 5.2

    Wczoraj sobie grałem w CS 1.6 na ECC 5.2 i wszystko dobrze było. Dzisiaj również sobie grałem, aż do chwili kiedy przyciął mi sie CS. Kiedy włączam CS z ECC wszystko jest dobrze do pierwszego mojego strzału. Bez ECC działa mi wszystko dobrze. Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to prosze o szybką odpowiedz.
  2. Jest to filmik Teletubis Pedal prosze o komentarze (to nie jest moj filmik) http://pl.youtube.com/watch?v=NgG4PpymtFk
  3. Kornelux

    [konkurs]kornelux

    Dzieki za ocenianie wiem teraz co bede musial poprawic.
  4. Kornelux

    [konkurs]simpson

    1 i 3 logo jest fajne ale to 2 logo niepodoba mi sie. Dlaczego?? Sam nie wiem po prostu nie podoba mi sie mam taki gust, a 3 logo mi sie najbardziej podoba
  5. Kornelux

    [konkurs]kornelux

    Zrobilem tak ubogo bo gdy dodawalem cos innego to glupio wygladalo wiec zrobilem takie bo nawet fajnie bedzie pasowac do skorki forum Dodalem userbar i logo
  6. Kornelux

    [konkurs]papa Smurf

    Superowe moim zdaniem to logo powinno wygrac
  7. Kornelux

    [konkurs]kornelux

    Logo : 1. 2. UserBar :
  8. Kornelux

    [konkurs] Hornas.

    Fajna praca ale mogla byc lepsza daje 6/10
  9. Kornelux

    Bots Online Acclaim

    a mozna prosic o dokladny link??
  10. Kornelux

    Bots Online Acclaim

    Czy ma ktos moze hacki do tego jak gdyby ktos mial albo znalazl to prosze zeby tutaj dodal
  11. Kornelux

    Moja Praca

    napis nie pasuje do reszty i do tego nie wyrazny a po za tym nie podoba mi sie daje 4/10
  12. Kornelux

    Moja praca

    fajna praca. gdyby napis bardziej pasowal do tla to dal bym 7/10, ale w takim przypadku daje 6.5/10
  13. Kornelux

    Archlord Bot!

    screen do scana daj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...