Wczoraj sobie grałem w CS 1.6 na ECC 5.2 i wszystko dobrze było. Dzisiaj również sobie grałem, aż do chwili kiedy przyciął mi sie CS. Kiedy włączam CS z ECC wszystko jest dobrze do pierwszego mojego strzału. Bez ECC działa mi wszystko dobrze. Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to prosze o szybką odpowiedz.