Skocz do zawartości

peszek900

Members
  • Postów

    87
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia peszek900

  1. peszek900

    udate

    witam dzisiaj sciagnalem cabala zainstalowalem i patch mi sie sciagal i w pewnym czasie failed odpalam jeszcze raz i ciagle to samo szukalem troche sciagalem jakis update z oficjalej strony nic nie pomoglo tera mam patche 1/3 i wogole sie nie zaczyna pobierac tylko update_562.dat download poczym nawet sie nie rozpoczyna tylko napis download failed please try again reinstal nie pomaga wylaczalem antywirusa i tez nic jak bedziecie kazac cos sciagac to prosilbym linki zgory dzieki oczywiscie odpowiednio wynagrodze pomoc edit: udalo mi sie to rozwiazac manualnie sciagnelem update jak ktos ma takki sam problem podam link http://forum.cabalonline.com/showthread.php?188694-Manual-Patch-CABAL-Online-Legacy-of-Darkness
  2. peszek900

    Wybor Postaci

    dzieki za odpowiedzi ta jasna sprawa blader dobry gralem kiedys nim wiec wybralem sobie tera archera tez dobra postac oczywiscie plusiki leca
  3. peszek900

    Wybor Postaci

    witam zaczynam gre w cabala i mam taki maly dylemat jaka postac wybrac zeby pozniej jej nie zmieniac zastanawiam sie nad warriorem dobry do expa w pvp raczej tez nie wymieka ale wydaje mi sie ze szybko sie znudzi tez zaciekawila mnie postac force blader ale wlasnie nie wiem jak nim sie gra jak exp jak z pvp moglby ktos mi doradzic jakas postac opisac jej wady i zalety zeby exp jakos gladko szedl i w pvp w miare dobra i zeby potem nie bylo jakis wiekszych problemow z eq z gory dzieki i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz
  4. witam 1szy raz stykam sie z ta gra wiec nie wiem zabardzo o co chodzi sciagnelem gre z webzen.com zainstalowalem i patche tez wszystko ladnie pieknie wlaczam przez stronke loguje sie an 1 serwer wlaczam jakies channel czy jak to sie tu nazywa zrobilem postac i loguje sie postac pokazuje sie w miescie i odrazu jest napis are you disconnected from the serwer i poczym wylacza mi sie gra nie wiem moze mam starego klieta ale chociaz to nie mozliwe bo pobralem z oficjalnej strony gdyby ktos bylby w stanie mi pomodz to bede wdzieczny z gory dzieki.
  5. po dlugiej przerwie postanowilem pograc znowu na prywatnych serwach ale zabardzo nie jestem w temacie doradzilby ktos na jakim serwie pograc cos typu zpmt2 zbroje fms itp u handlarzy na poczatek kamienie duchowe ku itp tez u handlarzy zeby dalo sie dojsc do kowala i nie palil tak czesto jak mozecie podac i opisac w skrocie go i podac linkt do rejestracji i spolszczenia z gory dziekuje .
  6. peszek900

    Metin.us

    a wiec chcialbym zaczac gre na us i prosze was o pomoc na jakim serwie najlepiej grac jaka postacia (przedewszystkim exp i zeby nie wymiekala w pvp i wmiare tanie ku ) jak jest z bojowcem po ile chodza ku i co gdzie jak sciagnac itp zgory dziekuje. ;*
  7. peszek900

    Zpmt2

    dziala wam zpmt2? mi pisze blad na chacie gadali ze serw zamykaja? czy to prawda?
  8. peszek900

    Nazwa Gildi?

    juz jest taka gildia ;D
  9. peszek900

    Nazwa Gildi?

    zna ktos jakas fajna nazwe na gildie do 6 liter? prosze o odpowiedzi z gory dziekuje ;*
  10. peszek900

    Zpmt2

    dziala wam zpmt2? mi aktualnie nie pisze blad czy tylko mi czy wam tez? prosze o nie zamekanie tematu dopuki nikt mi nie odpowie!
  11. peszek900

    Bronie Na H Lvle

    jest jakas bron 2 reczna jak syrius a jak nie to jakie sa bronie lepsze od party z gory dziekuje
  12. peszek900

    Market Zpmt2

    tak jak w temacie no to pierwszy zaczne wymienie hawanga dla ninji za stalke dla woja +9 albo syrka albo cos podobnego
  13. peszek900

    Zuiaipk

    jak ma ktos spolszczenie ktore dziala to niech wysle link albo jak bedzie dzialac poprzednie zgory dziekuje
  14. peszek900

    Zpmt2 Co Sie Dzieje?

    http://www.speedyshare.com/379390897.html masz linka to jest by boy4538
  15. peszek900

    Zpmt2 Co Sie Dzieje?

    ja gram na spolszczeniu ladnie wszystko chodzi;]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...