Zauważyłem, że wyszedł MC 1.8 tak więc chciałem odpalić serwer pirata na hamachi, od razu mówię, że nie będę kupował oryginalnego MC bo gram sporadycznie, z kolegą na serwie czasem. Lecz nie da się zalogować, wprowadzili wreszcie jakieś zabezpieczenia i nie wiem czemu mój kolega ma pod logowanie "Play offline " a ja nie. I czy przez to play offline dało by się połączyć z serwer hamachi ?