Czesc czy ktos z was sie orientuje jak wogole sie przelicza takie
jednostki jak mikro,mili,'zwykle',kilo,mega ?
wiadomo ze
mega= 6 potega
kilo= 3 potega
'zwykle'= nie wiem nic lub 1
mini= -3 potega
mili= -6 potega
i np;
nam nauczycielka tlumaczyla
ze jesli zrobimy mili * mega to wyjdzie ...
zwykle * kilo to wyjdzie ...
kilo : mega to wyjdzie ...
tylko ze ja tego wogole nie kapuje mogl by mi ktos to wytlumaczyc
podac przyklady czy cos ??
ze cos razy cos jest tyle cos podzielic przez cos jest tyle itd.