ja też mam ten sam błąd... spróboje zainstalowac od nowa silka ale wątpie, zeby to coś dało... Może ktoś inny ma odpowiedź na ten problem...
Po inspekcji zrobiłem update clienta, ściągnalem nowego ibota ze stron głównej ibotforfun... Zrobiłem wszystko jak trzeba... Odpalam ibota... klikam runclient i po chwili ładuje sie silk ale wyskakuje blad Server Signature error 1 i DC. Nie uruchamiam przez edxloadera bo bez tego tez nie odpala... Z resztą wczesniej dzialało mi bez tego także..
Prosimy o pomoc