Skocz do zawartości

gibonski19

Members
  • Postów

    48
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia gibonski19

  1. mam ten sam problem co kolega
  2. Nie format... ale wystarczy reinstalacja Silka... ale wkurzające to jest ;/
  3. Witam serdecznie... mam wgranego ibota w osobny katalog niz silkroad i gdy chce odpalic normalnie silka nie przez bota tylko przez clienta to wyskakuje mi komunikat, że serv jest w trakcie inspekcji... co z tym zrobic?
  4. gibonski19

    Ibot

    ja też mam ten sam błąd... spróboje zainstalowac od nowa silka ale wątpie, zeby to coś dało... Może ktoś inny ma odpowiedź na ten problem... Po inspekcji zrobiłem update clienta, ściągnalem nowego ibota ze stron głównej ibotforfun... Zrobiłem wszystko jak trzeba... Odpalam ibota... klikam runclient i po chwili ładuje sie silk ale wyskakuje blad Server Signature error 1 i DC. Nie uruchamiam przez edxloadera bo bez tego tez nie odpala... Z resztą wczesniej dzialało mi bez tego także.. Prosimy o pomoc
  5. gibonski19

    Ibot

    Wchodzisz do katralogu ibota... tam na dole masz plik srodir... Klikasz na niego dwa razy i otwiera Ci sie notatnik. Tam wpisujesz katalog silkroada.. Przykladowo ja mam D:\Silkroad\Silkroad Zapisujesz to (oczywiscie wkatalogu ibota) i juz nie ma błedu ze nie znaleziona sro.exe
  6. Jest bot do ecsro... Nazywa się SWSRO BOT ... poszukaj w gogle... wiem że na MPC był temat o tym. Albo napisz do D&G. on wie dokladniej. Używa on autoselecta, ale jako tako dziala.
  7. gibonski19

    Ecsro Inspekcja

    Witam czy ktos cos wie na temat inspekcji na ecsro? Wstaje rano odpalam komputer... oczywiscie silk... a tu servery CHECK... I jak zawsze na ecsro forum i na stronie nic na ten temat nie ma napisane..... Do której bedą check? Moze ktos cos wie
  8. gibonski19

    Ecsro Alarm

    Na ecsro do bota czyli do swsrobota nie znajdziesz takiego czegoś.... Wiem że taka opcja jest w isrobocie... ale ten bot do ecsro a bot do isrobota to niebo a ziemia.... Isrobot robi wszystko i to nawet lepiej niż player... A przydałby sie taki isrobot do ecsro ... W każdym bądź razie nie ma żadnego alarmu
  9. Czyli co to może być?? Są jakieś pomysły? Wydaje mi się, że gościu używa programu który przechwytuje np moje pakiety które wysyłane są do servera...(tylko akurat skad by wiedział jakie IP mam) i dzieki temu programowi blokuje moje pakiety i w ten sposób trace połączenie z serverem... Tak może ale nie musi być. A druga opcja to zwykły BUG... tylko cholera jaki... Bardzo mnie to ciekawi... bo to byłoby przydatne np wtedy kiedy expie i jakiś bot mi nie daje spokoju... no to go wtedy DC>....
  10. wersja sro 1,149 Jest to prywatny server ECSRO PUBLIC
  11. No wlasnie nie mial zadnego joba bo widzialem jaki ma lvl.... nie mial zadnej flagi...
  12. Stoje sobie w mieście na stalu w hotan i jakiś kretyn an 40 lvlu podchodzi do mnie i mi pisze w oknie mojego sklepu czy chce DC... nic nie odpisywałem... Dosłownie po 3 sekundach miałem przed oczyma pulpit... Jak on to zrobił?
  13. gibonski19

    Bot Ecsro Tut

    Witam... To forum jest o hackach botach itp etc... Ale tak szczerze to ja nie mam pojęcia gdzie co z czym bo jest taki rozpiździec we wszystkich tematach i nei wiadomo co do czego podpiąć i co z czym się je.... Mam prośbę... Czy ktoś jest w stanie napisać tuta/topica który opisuje skąd ściągnąć bota do ECSRO PUBLIC, do tego autoselecta i inne rzeczy potrzebne do botowania na ECSRO public... Prosze niech ktoś się zdobędzie na zrobienie takiego topa....
  14. gibonski19

    Ecsro Check

    Wstaje dzisiaj rano z myślą że jak wbije na serwer Ecsro public to caly dzien bedzie smigało... Co sie okazuje...??? Server CHECK.... czy ktos cos wie na ten temat? co znowu robią i jak długo to potrwa? Proszę o rzetelne informacje a nie wysrane prosto z dupy
  15. człowieku czy ty czytasz co ja napisałem???? napisałem ze na żadnycm autopocie mi to nie dziala.... jak nei wiesz to po co sie udzielasz???
×
×
  • Dodaj nową pozycję...