Skocz do zawartości

lowzje2009

Members
  • Postów

    445
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O lowzje2009

  • Urodziny 01.09.1920

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    McDonald - im'lovin' it

Osiągnięcia lowzje2009

  1. Gdzie mogę expić/bocić knajtem level 54, skille 77 sword / 70 shield, EQ : demon helmet, DSM, vampire shield, epee, leather boots () i knight legi? Zależy mi żeby na bociku leciał exp, bez większego waste.
  2. Dziękuje, temat do zamknięcia.
  3. Potrzebuje builda na jak najwięcej AP do Kennena ;] Czekam na odpowiedzi mam nadzieję że coś się znajdzie
  4. Witam otóż mam do zamiany konto na gladiatusie prowincja 3 level 72, za konto na grze Tibia jakby ktoś chciał poznać szczegóły proszę o kontakt który będzie podany niżej. Kontakt GG - 9074368 Kontakt PW
  5. lowzje2009

    Nabijanie

    v
  6. Witam , proszę o dodanie do White-Listy. Bardzo lubię budować mam dużo pomysłów , lubię kopać też surowce. Nick : heniu
  7. Ptz dostajesz tylko za pytania z bieżącego dnia....
  8. Masz śmiertelniku :angry:
  9. Żałosna postać, report.
  10. lowzje2009

    DostaŁem Bana

    Chyba nie ten dział.... Na e-mail masz dokładne info o banie.
  11. lowzje2009

    Mrcybuch

    Report, spam....
  12. Mnie dziwi w ogóle jakim prawem w dziale metin2 (około 120+ userów ciągle) jest tylko 1 moderator......
  13. lowzje2009

    Nrmt2

    Podasz raty serva i co jest u handlarzy? ;D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...