jak mozna miec skrzydla?? bo niektorzy gracze na niskim levelu je maja pytam sie ich ale odp ze maja z neta za darmo ale nie chca powiedziedz dokladnie wiecie moze?jak?
mam bf2 1.4 ver orginala i gram sobie na servie ale levele i odznaki mi nie ida
nabilem 100 pkt i sie nie zapisaly a skonczyla sie runda prosze o pomoc jak to jest
co prawda mam net 512 kb/s
wchodze do operation i odrazu mam laga wchodze do gry i po 1min wywala dc ??
jest jakis sposob?
doczekam sie kiedys na odp ??
chodzi o to czy pujdzie na moim kompie
ATI Radeon X1550
ATI Radeon X1550 Secondary
proc AMD Athlon ™ 64 x2 dual core Processor 3600+ dwurdzeniowy
2 GB ram to moj komp ????
BattleField bad company 2
windows xp profesional sp 3
prosze o odp !!!!!
chodzi o to czy pujdzie na moim kompie
ATI Radeon X1550
ATI Radeon X1550 Secondary
proc AMD Athlon 64 x2 dual core Processor 3600+ dwurdzeniowy
2 GB ram to moj komp ????
BattleField bad company 2
windows xp profesional sp 3
prosze o odp !!!!!
jest mozliwosc kupienia Nx przez SMs ale trzeba zmienic na inny kraj niz Polska bo jej tam nie i tu pytanie czy jak zmienie na Np Niemcy to uzna czy nie uzna ???? czy próbowal ktos ??