Skocz do zawartości

JustDie

Members
  • Postów

    478
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Pruszcz Gdański

Osiągnięcia JustDie

  1. fajne, ja chyba nigdy czegoś takiego nie zrobie:)
  2. WItam, na mpcforum.com było z 50 wh na cod1, ale wszystkie linki usunięto i już nic nie ma. A że każdy haxsi na cod1, to prosiłbym o link do WH, najlepiej reality's wallhack. Szukałem, nie ma - wszystko zawirusowane i nie działa.. Z góry dzięki.
  3. JustDie

    [Dl] Tut Metin2PlSufBot

    Wyślij screeny a ja skanuje zanim odpale;p Tak, cwelu nie ma wirusa. Dał skan z innego pliku proszę bardzo http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=6fa3c1db8655fef09ee9e69d7995c4b3783391fe039130c1dfc7d9d9d9312b93-1314299516 nie odpalajcie a temu typowi bana na IP
  4. JustDie

    EpiconMT2[Pl][Dedyk]

    ja rozumiem że chcesz zareklamowac serwer, ALE PO CO DO CH*JA 3 PREZKI NA RAZ??
  5. Bot stoi w lobby 95 sek, co z tym zrobic ?
  6. Witam, chcę zacząć grę w minecraft. Nie wiem tylko jak go w ogóle zainstalować, bo każdy serwer nie ma np clienta i innych rzeczy . Czy mógłby mi ktoś w tym pomóc ? Jestem rozumny, szybko zrozumie.. GG : 32509527
  7. Tak, zrobilem to Edit : // Wszystko dziala. pomógł reinstall i bez kamer moda. wszyscy którzy się udzielali otrzymują po +'sie
  8. Dalej ten sam błąd, odpalam przez ten HackShield Bypass 0.7a
  9. Witam, działa jeszcze jakiś bot do gladiatusa ? Jeśli tak to proszę o link.
  10. http://www.przeklej.pl/plik/metin2-20080908-exe-0007bc8hqbt32j6 - Ściągasz metina 2008.. http://hotfile.com/dl/110443101/21e3435/Metin2Mod_ml_15032011.exe.html -Wgrywasz do niego kamer moda... ...odpalasz serwer dragonmt2... http://www.duckload.com/download/2024862/Multihack_expbot_fishbot_2.5.rar - sciagasz exp bota... grasz...
  11. Nie piszą w temacie aby nie działal..
  12. Witam, kupiłem hosting na xaa i dam wam bashpanel . Działa on na niezabezpieczonych serwerach. A więc adres do niego to : sss Wchodzimy W Worldportbash i wpisujemy IP serwera . ( port 13000 lub 11002 ) Jeśli juz wpiszemy Ip serwera to wyświetli nam się panel ze wszelkimi opcjami. Pozdrawiam i prosze o klikanie w link w sygnie
  13. Witam, mam wykupioną następującą stronę www : - 1 GB pojemności - Transfer roczny 240 GB - PHP5 i MySQL5 - Aktywacja w 5 minut - Adres nazwa.xaa.pl Oraz pieniądze żeby mieć ten serwer (lub lepszy ) dożywotnio . Czy ktos mógłby mi pomóc postawić serwer plemiona ? I Edytować pliki według potrzeb ? Chętni na gg : 32509527 . lub priv . Będę dostępny o godzinie 17. Mogę podać dane ftp, itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...