Skocz do zawartości

wiesiek_cziter

Members
  • Postów

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia wiesiek_cziter

  1. zxzx
  2. Ale po co są te trickjumpy? Nie lepiej grać bez tego?
  3. wiesiek_cziter

    Pomocy

    Tak sobie to forum czytam. Co to w ogóle jest bot i ten cały wolf? To jacyś piłkarze?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...