Witam otóż chcę grać od początku i właśnie na Syriuszu by chciał zacząć gre pytanie do was jakieś legalne sposoby na zarabianie yang może znacie i czy wgl opłaca się zaczynać tam grać przez zjawisko inflacji 2. Szukam generatora nazw postaci i jakieś sposoby DZIAŁAjące Na sm za odp + i 5 a jak coś zadziała limit 5 przez tydzień