uruchom , ustaw jak ma działać, wciśnij f10 żeby się zapisało, wyłącz, odpal jeszcze raz, i teraz możesz juz klikac te F5 start bot
lub
zmień nazwe bo moze tablet na priwie jest blokowana
lub
sprawdź czy jakiś inny program nie używa hotkey-a F5 (np winamp, lub sama gra)