Skocz do zawartości

Trzecie życie simów

Members
  • Postów

    22
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Trzecie życie simów

  1. przeciesz kurwa są juz "napisane", na tym foróm jest ich nawet kilka sztók
  2. uruchom , ustaw jak ma działać, wciśnij f10 żeby się zapisało, wyłącz, odpal jeszcze raz, i teraz możesz juz klikac te F5 start bot lub zmień nazwe bo moze tablet na priwie jest blokowana lub sprawdź czy jakiś inny program nie używa hotkey-a F5 (np winamp, lub sama gra)
  3. i jak, odkryłeś co ma?
  4. uruchom bota w trybie administratora
  5. Trzecie życie simów

    Help!

    sory im nie understant, nie znam brazylijskiego wiec ci nie pomoge
  6. "C:\Program Files\AutoIt3\Extras\Exe2Aut\Exe2Aut.exe" lub: Menu Start >>> Programy >>> AutoIt v3 >>> Extras >>> Decompile .exe to Script możesz tez użyć każdy nieoficjalny decompilator, ale do kiasu nie potrzeba
  7. przestan oftopowac
  8. autoitowe ControlSend i ControlClick dziłają z GG czy coś u mnie coś nie tak?
  9. Trzecie życie simów

    Pomoc

    tak mysle ze musisz napsiać do realaskeigo zeby ci dał bajpasa do rejestracji
  10. ty wogule mało rozómny coś
  11. gdzieś mam 5 6 czy 15, szukam 1,2.3 czy jakie miało to dokladnie nazwy,
  12. a co to ten frine prin?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...