Może już ktoś to dodał, ale dodam i ja.
Serwer działa, zmieniliśmy coś i trzeba restartu ? Te komendy zrobią to w 30 sekund, działa to również na padające logowanie itp.
1.Serwer działający zamykamy komendą
./stop
2.Po czym wpisujemy komendę
./start
Myślę że dla wielu to pomoże, gdyż to jest dobry sposób, i nie wywołuje błędów i nie trzeba czekać np 2 minut.
Dziękuje dobranoc.