Skocz do zawartości

PaTRoL™

Members
  • Postów

    320
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O PaTRoL™

  • Urodziny 06.06.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Rybnik

Ostatnie wizyty

2 692 wyświetleń profilu

Osiągnięcia PaTRoL™

  1. Hardzik 255lv max ulepsacze nowe mapy epiki bez 6/7 yangbuga switcherow i kamermoda
  2. dzwne jak wchodze mam czarny ekran podobnie jak 4 kumpli ..
  3. PaTRoL™

    sterowanie

    Witam mam taki oto problem nie działa mi ctrl w jakim pliku ustawione jest sterowanie w metku bo troche dziwnie sie zsiada z konia mysza tylko nie piszcie że sięnieda bo kamer jakoś zmienił
  4. Więc tak mam problem z kamer modzie z serwem promt2 nie da się wbić normalnie ani przez connect helpera ma ktoś może działające serwerinfo?
  5. Poradnik przydatny wkoncu nie bede biegal godzinami po jaskiniach ale ss moglbys zrobic w dzien :P
  6. PaTRoL™

    [Pytanko]Tnt

    Oczywiscie ze sie da oile to twoj serw i chodzi ci o usuniecie efekti wybuchu? Wystraczy wujka google zapytac o usuniecie wybuchu w tnt a napewno odpoeie
  7. Arakeros odswiezanie co 24h takie cos podlega pod spam to tak btw gram na fb+surv serwerek bardzo fajny admini ogarnieci i pomocni (zwlaszcza maja) co rzadko sie zdarza podczas 6h gry 0lagow nawet najmniejszych ehh..czego chciec wiecej
  8. Dziala komus serwer?
  9. PaTRoL™

    z 1.7.3 do 1.8

    Zawsze istnieje mozliwosc wgrania tej samej mapy
  10. Hah zajebiste tylko brakuje jeeeb na koncu
  11. Tak jsk up nic z tego nie rozumiem... eh rośnie nam pokolenie strasburgerów
  12. Reje działą normalnie i strona nei wiem cgdzie ty mas zlagi ale w grze ja prdl 1 bon na minute sie zmienia przy tych lagach
  13. na kompie nie uciągniesz jeśli nie mas zok 6gb ramu na serwer i neta 20mb/s+ no chyba że chcesz lagi
  14. Windows jak Windows pewnie 90% privow stoi na nielegalu ale ok odp można ;p
  15. Myślisz ze za taką pierdołe ktoś ci da gm? ..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...