Witam mam taki oto problem nie działa mi ctrl w jakim pliku ustawione jest sterowanie w metku bo troche dziwnie sie zsiada z konia mysza tylko nie piszcie że sięnieda bo kamer jakoś zmienił
Oczywiscie ze sie da oile to twoj serw i chodzi ci o usuniecie efekti wybuchu? Wystraczy wujka google zapytac o usuniecie wybuchu w tnt a napewno odpoeie
Arakeros odswiezanie co 24h takie cos podlega pod spam to tak btw gram na fb+surv serwerek bardzo fajny admini ogarnieci i pomocni (zwlaszcza maja) co rzadko sie zdarza podczas 6h gry 0lagow nawet najmniejszych ehh..czego chciec wiecej