Skocz do zawartości

Banan^

Members
  • Postów

    102
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Banan^

  1. Banan^

    HF BOT 28dni!

    ten bot jest tak kiepski, ze to poezja
  2. Więc tak taki skan to sobie na ścianie powieś... jak już chcesz zająć się okradaniem to przyjamniej wrzuć coś co taki beznadziejny avast nie wykryje Ban dla kolegi
  3. Twój nick na forum budzi respekt przed pobieraniem ;D
  4. zrób tak, ze wsadź do bp bp i do tego wsadzonego nastpeny bp bot jak nie bedzie mial miejsca to otworzy nastepny bp
  5. Banan^

    Elf/Neo (8.71/Rl) Crack

    NG ale to syf, TA
  6. Banan^

    Problem

    Windows Installer to inna bajka, żeby zainstalować .NET 3.5 nie potrzebujesz tego
  7. nie popisałeś się tym postem
  8. Banan^

    Prywatny Serwer Pl?

    server już padł R.I.P
  9. Banan^

    Chaos, Bdw Bot

    jakiś miesiąc temu mi działało bo wtedy ostatni raz go używałem ale za każdym razem po 5min DC
  10. Banan^

    Nowy Bot Wkrótce!

    Witam na oficjalnej stronie słynnego, najlepszego darmowego bota KOAB widnieje wiadomość 458F is working on the bot and it may take some time. He is diligently working to get the new bot up. This bot is not going to be like it was before. It will be different and better. I will post more updates as time goes on. ~LongBanana Miejmy nadzieje, że skoro musimy czekać tyle czas bot będzie warty uwagi i oby był darmowy dalej
  11. teraz botem nie poexpisz od kiedy wrzucili skille na server i nie będzie już spam skilli i nie kończących się arrowór i innych bajerów
  12. Banan^

    Problem Rising4Chaos Dc

    64 bit..
  13. Banan^

    Znowu Ja.. ;P

    http://www.mpcforum.pl/topic/27486-regulamin-lokalny-dzialu-knight-online/ PKT 7!
  14. Banan^

    Prosze O...

    to zainstaluj i wklei ten błąd bo tracę cierpliwość do Ciebie
  15. Banan^

    Prosze O...

    to wklej screena z błędem Net Freamwork 3.5 masz? Service Pack 2?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...