Skocz do zawartości

kutinio121

Members
  • Postów

    449
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O kutinio121

  • Urodziny 22.10.1993

Metody kontaktu

  • Skype
    kutinio12

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Godalming/UK

Osiągnięcia kutinio121

  1. PS. Niby łatwo zrobić, ale ja nie mam w tym wprawy. czytaj : nie chce mi się
  2. spoko godziny otwarcia . 11-17 czyli jak przychodzę z pracy o 18 to .... DZIĘKUJEMY do widzenia
  3. kutinio121

    NedFor[PL][HAMACHI]

    Jest tak Ga na poczatku mial problem ale ogar w ciagu 2 min wiec wszystko ok . Ga mily . Prezka 9/10 server 10/10
  4. z tego co się zorientowałem to jest na wersję bitową więc czekam na 32
  5. kutinio121

    [hack] Vip hack NEW!

    1 to wiadomo wszystko co i jak bo jest filmik a 2 to otwieramy tak samo jak poprzednią wersje hlbota . Czyli włączamy i klikamy del i zmieniamy serva . Ja osobiście nie grałem jeszcze na nich bo tak jak pisałem od kilku dni pracuję do późna i nie mam czasu . w razie jakichkolwiek pytań związanych z hackami prosze pisac pod tematem . (nie podam źródła gdyż to jest zabronione ) 1 hack : http://www.megaupload.com/?d=8XIWEF27 scan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8fd50a0b643a846f9473cde6cd2c67bd525d62c93d09103063d1c18c0cf868ac-1316793112 http://www.youtube.com/watch?v=EHLLsfGxABg&feature=player_embedded oraz kontynuacja poprzedniego tematu (aktualizacja ) dl http://www.filesonic.pl/file/2211196841 scan http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e0f8f0f367a011b04013cefa7dda33a7982644e3ad9a5af08b1e6b9efc803f12-1317124108
  6. jeżeli troszeczkę pomyślisz to się domyślisz że ten hack już nie działa z powody update. więc z łaski swojej nie baw się w górnika !!!! i patrz na date napisania tematu
  7. avast jest popie****only za przeproszeniem . miałem win xp pobrałem avasta przeskanował kompa i automatycznie usuną mi pliki z windowsa i po wyłączeniu nie da się już włączyć bo windows jest nie kompletny . musiałem przeinstalować windowsa . a morał z tego taki że avast wykrywa wiry nawet w czystych plikach . Polecam Kaspersky lub nod32
  8. ciekawe jakie prezenty
  9. zgadza sie ale trzeba dodać żeby zdobyć DIAMENTOWĄ (bo tylko z niej leci GOLD) trzeba zabic kilku bosów z średniego poziomu . (najlepszą radą aby przejść średni poziom jest : Grać w zgranym teamie i trzymać się razem )
  10. fajne . coś w stylu minecraftPolska z yt tylko że mniej skomplikowane . + 4 u
  11. mnie też się nie udało ale zainstalowałem eu i działa . (tak mi się wydaje że nie zdobyłem klucza bo po rejestracji na ich stronie pisalo ze klucze rozdane )
  12. @refresh
  13. napisałem że wyłączyłem UAC i firewalla . a antywirus został usunięty
  14. Witam . mam problem . jak instaluję Soldier of Fortune 2 to po wpisaniu cd key klikam dalej>dlaej itp i zaczyna się instalacja i wyskakuje takowy błąd Nie wiem jak wyłączyć to zabezpieczenie . próbowałem wyłączyć "UAC" i to nic nie daje firewall też wyłączyłem . proszę o pomoc . Jak ktoś pomoże to otrzymuje ode mnie dzienny limit plusów i 5 Zaraz ktoś napisze że nie ten dział . WIEM! ale tu znam kilka ogarniętych ludzi a poza tym nie ma działu do tej gry. więc proszę o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...