Idziesz Postacią GM do strażnika w środku miasta i masz tam opcje możesz podnieść exp, drop yang, drop itemów na stałe lub na określony czas dla jednego lub wszystkich królestw.
Co wy w ogolę odpierdalacie koleś nie podał na jakich plikach serwer żadnych informacji. Podaj czy to hamachi no-hamachi, jakie pliki. Podaj trochę informacji.
Czy wy nie umiecie szukać ?? A po drugie zły dział
masz link do mojego tuta
http://www.mpcforum.pl/topic/392006-tut-jak-naprawic-bledy-na-plikach-by-badar/page__p__2789637#entry2789637
Oj drogie NEO czy wy nie umiecie zrobić czegoś z własnych pomysłów tylko same gotowce z neta. Po drugie reklama nie z naszego generatora. A i jeszcze trzecia uwaga nie można reklamować swojego serwera w innych tematach.