Skocz do zawartości

No ja

Members
  • Postów

    345
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O No ja

  • Urodziny 28.05.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia No ja

  1. Nie chce mi się czytać całego tematu, czy ta propozycja już jest. Jeżeli tak, to z całego serca popieram. Otóż proponuję rozszerzenie niektórych działów o poddziały z tematyką stricte odnośnie programowania cheatów. Przydałoby się, żeby był tam konktetny moderator pilnujący porządku, żeby nie było spamu, czy noobów proszących o cheaty za free. Dział byłby dla programistów, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami, udostępniać swoje prace, by przetestowali je inni (tu mogli by przeciętni gracze skorzystać używając botów itp. ) Pomysł zaczerpnąłem z pewnego zagranicznego forum i jest to dla mnie coś wspaniałego, a myślę, że znaleźli by się inni chcący porozmawiać o programowaniu w ojczystym języku. Na nagrodzie mi nie zależy, a dział szczególnie przydałby się w dziale Silkroad
  2. No ja

    Problem repot

    A nie zaznaczyłeś opcji don't loop? Znajduje się to pod funcjami określającymi, kiedy bot ma wrócić do miasta
  3. No ja

    Sbot i warlock

    Myślę, że zaznaczając opcję don't attack back at all (pod skilami atakującymi) uzyskasz zamierzony efekt
  4. Wrzucić to w pętle for i zmienną, którą deklarowałeś, albo używasz w funkcji wstaw w miejsce cyfr.
  5. Ewentualnie, jeśli poza gui, to możesz użyć InputBox
  6. No ja

    Problem z iBotem

    Może masz zaznaczoną opcję Don't loop pod opcjami kiedy ma wracać do miasta? (po śmierci, low dur, low poty...)
  7. No ja

    lurowanie

    Musisz mieć najnowszą betę bota. W zakładce Training place
  8. No ja

    [Problem]

    Może masz za mało destroyd rondo? Lepsze itemy potrzebuję ich więcej do rozbicia.
  9. No ja

    Pytanko

    A może spróbuj dodać ze trzy pozycje blisko NPC. Czasami bot zbyt wcześnie chce wykonać jakieś polecenie i postać jeszcze nie dojdzie do NPC, a ten już chce wziąć questa.
  10. No ja

    Pytanko

    W trainskripcie (nie townskrypcie, tam mi nie działało) wstawiasz komendę qst(nr questa,nazwa npc) Nazwa npc musi być dokładna. Najlepiej skopiować z bota z tabeli, gdzie pokazane są wszystkie chary dookoła nazwę tego NPC co trzeba poprzez dwukrotne kliknięcie na nią, wkleić to do skrypta i usunąć NPC: Jeżeli nie będzie dalej działać, to nie wiem
  11. A w loaderze masz zaznaczone Muticlient, NOP Hackshield i redirect gateway (z ustawionym portem 16000)?
  12. No ja

    Euro pt 24/7 Argos

    Witam! Poszukuję party jak w temacie. Mam wizza na 29 lvl (gap 0) i chcę go wylewelować do 52 i solo się dłuży. Nie ma przypadkiem jakiegoś party, któremu brakuje takiej postaci? Można by też stworzyć nowe takie. Czekam na propozycje. (Do poniedziałku mnie nie ma więc nie będę odpowiadać)
  13. http://www.rev6.com/servercapacity/ Tutaj od góry masz podane serwery od najnowszego. Masz tam też podane jak zapełnione są serwery
  14. No ja

    HS

    Z programem, który poleciłem zwolnisz dodatkowo około 300 MB RAMu
  15. Wielkie dzięki. Lepszej odpowiedzi nie mogłem znaleźć Masz +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...