Ja nigdy nie dostawałem tego SMS'a od nich.
Po prostu czekałem po wpisaniu numeru kilka minut, aż tekst mi się zmienił na "Proszę wysłać SMS o treści takiej i takiej na numer taki i taki", czy jakoś tak.
Nie bój się, TYLKO CZEKAJ, aż napisze, że MASZ wysłać. Aż zmieni się z "Wysłaliśmy do Cb... więc odpowiedz tak i tak." na to, co wyżej napisałem.