Skocz do zawartości

Lolied

Members
  • Postów

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Lolied

  • Urodziny 13.02.1995

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Lolied

  1. Lolied

    Glitch

    Witam. Jest może jakiś działający exp glitch który pozwala na wbijanie expa na prywatnym meczu lub coś podobnego ?
  2. Lolied

    Błąd

    Postawiłem serwer na hamachi. Mam liveboxa. Wysłałem koledze te pliki MC które wkleił do niepatchowanego metina. Zrobiłem mu konto lecz ma błąd połączenia z serwerem. Nie mogę zrobić spolszczenia Metin Changerem bo link wygasł. Pomocy
  3. Lolied

    Odpalanie Serwera

    Nawet na serwerze oss?
  4. Lolied

    Odpalanie Serwera

    Gdy zakończyłem pracę nad serwerem to chciałem go odpalić. Wkleiłem mc do chińskiego metina, zmieniłem ip na moje ip w notatniku. Włączam metina i jak chcę się zalogować to wyskakuje błąd połączenia z serwerem. Kolega zrobił spolszczenie i ten sam problem... Proszę o pomoc. Będzie *5
  5. Lolied

    Ipv4

    Gdy wykonuje konfiguracje DHCP na karcie loopback pojawia mi się okno z host,domain ipt... lecz w okienku ipv4 adress nie ma ip! Dlaczego? Co mam zrobić w tej sytuacji? Za pomoc 5
  6. Lolied

    Ipv4 Adress Problem

    Ja robię serwer OSS więc to mi nie pomoże
  7. Lolied

    Ipv4 Adress Problem

    http://iv.pl/images/9z06ml776puoul94syi8.jpg Tak powinienem mieć lecz mam puste okienko w ipv4 adress
  8. Lolied

    Ipv4 Adress Problem

    Gdy wykonuje konfiguracje DHCP na karcie loopback pojawia mi się okno z host,domain ipt... lecz w okienku ipv4 adress nie ma ip! Dlaczego? Co mam zrobić w tej sytuacji? Za pomoc 5
  9. Lolied

    Pomocy

    Dobrze tyle że w tutorialu pisze: 1.Włączamy monitorek 2.Logujemy się LOGIN: root HASŁO: mcncc.com Więc co teraz?
  10. Lolied

    Pomocy

    Ściągnąłem pliki serwerowe i zamiast ikonki komputera mam taką ikonkę http://pl.tinypic.com/r/k0lrvb/6 Czy muszę coś zainstalować żeby poprawnie uruchomić "komputerek"?
  11. Lolied

    Błąd Mh 5.0

    Otóż gdy rozpakowałem MH 5.0 i włączyłem z pulpitu i pojawił się taki oto błąd http://pl.tinypic.com/r/209hn2q/6 Za pomoc 5*
  12. Lolied

    Logowanie

    Wszystko wydaje się być poprawnie zrobione lecz gdy włączam launcher i wpisuje rain 12345 to cały czas jest "Zostaniesz połączony z serwerem" Coś jest nie tak? Za pomoc 5*
  13. Lolied

    Jeden Plik

    To skąd mam wziąć ten "komputerek"?
  14. Lolied

    Jeden Plik

    Nadal wyskakuje błąd... "Nie znalazłem archiwów"
  15. Lolied

    Jeden Plik

    Mam problem... jeden z plików jest uszkodzony. A konkretnie ten: http://pl.tinypic.com/r/6ylbap/4 Czy mógłby ktoś wrzucić to na rs lub co innego i przesłać link? Za pomoc 5*
×
×
  • Dodaj nową pozycję...