Gdy zakończyłem pracę nad serwerem to chciałem go odpalić. Wkleiłem mc do chińskiego metina, zmieniłem ip na moje ip w notatniku. Włączam metina i jak chcę się zalogować to wyskakuje błąd połączenia z serwerem. Kolega zrobił spolszczenie i ten sam problem... Proszę o pomoc. Będzie *5