Skocz do zawartości

ZoRiN

Members
  • Postów

    222
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ZoRiN

  • Urodziny 01.12.1994

Metody kontaktu

  • GG
    25740330

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia ZoRiN

  1. Najlepszym był/jest avalonmt2 zaraz po nim diamondmt2 niestety ten 2 padł a avalon chyba idzie w jego ślady ale coś nie może upaść od 2lat a szkoda pierwszy i najlepszy serwer...
  2. ZoRiN

    [Dyskusja] Balmora

    nie pisał że wystartuje tylko że celują w przyszły weekend to jest różnica nie wprowadzaj ludzi w błąd bo znów będzie płacz że ściemniają ze startem
  3. ZoRiN

    [Dyskusja] Balmora

    są już jakieś info na temat bety ?
  4. ZoRiN

    [Dyskusja] Balmora

    Skad takie info że listopad ?
  5. ZoRiN

    [Dyskusja] Balmora

    Dużo ludzi czeka na start s2 w tym ja. jeśli macie może więcej nformacji na temat s2 to podajcie linka.
  6. Nie mogę rozpakować roota wyskakuje takie coś: http://imageshack.us/photo/my-images/51/z75n.png/
  7. Dziekuje za pomoc wypakowało.
  8. FreeBSD 9.1.7z.001 FreeBSD 9.1.7z.002 czym to wypakować ?
  9. Pliczki super takich szukałem mam tylko pytanie jaki plki odpowiada za te różne itemki typu lizak, pierścień półksiężyca wszstkie pety itp bardzo proszę o pomoc.
  10. jak zmienic max lvl na 99 wiem że coś w config trzeba zmienic ale nie wiem gdzie ten cofig jest
  11. jaki config gdzie to jest ?
  12. Jak zmienić max lvl z 250 na 99 gdzie znajduje sie plik odpowiedzialny za to ?
  13. Mam taki problem : http://imageshack.us...6/69007339.png/ Co zrobiłem źle ?
  14. Mam taki problem : http://imageshack.us/photo/my-images/706/69007339.png/ Co zrobiłem źle ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...