Skocz do zawartości

pablo™

Members
  • Postów

    324
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia pablo™

  1. Super serwer naprawdę grają na nim tylko zaufani gracze, miła atmosfera i ogólnie godny polecenia Zapraszam
  2. handlarze na ss sa inni niz w grze....
  3. pablo™

    Ciszamt2[Pl][Hamachi]

    sieci nie istnieja...
  4. pablo™

    Osumt2[Pl][Hamachi]

    zmiana bonow co 10 minut=zryty server GA tlumaczy ze to jest hard i dlatego skoro chcesz takiego harda to zrob zmiany po 10kk i bedzie hard a nie ze 10 minut treba czekac bo to jest baznadziejne
  5. sieci dzialaja nie dziala za to rejestracja @EDIT server pare h temu wystartowal i juz opis GA "trwa naprawianie servera" typowy server hamachi
  6. pablo™

    Xeom2[Hamachi][Pl]

    reje nie dziala bo GA sobie w kulki troche leci pisze zew serv od 11.......
  7. Mam pytanie czy da sie w jakis sposob wystawic kolce defa/ataku (kolczyki z kosci smoka/tygrysa) w tobole ? wyszukiwarka doporowadzila mnie do tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/98794-tut-wbijanie-kd-5-i-wystawianie-itemow-z-is-w-tobole/ ale download jest juz nie aktywny prosze o pomoc oczywiscie beda +/- i 5
  8. a co to za rewelacja? zaden to nowy item 11000 Zbroja Wilka 11010 Zbroja Dzikiego Knura 11020 Zbroja Niedzwiedza 11030 Zbroja Tygrysa wszystko z tematu http://www.mpcforum.pl/topic/65970-komendy-wszystkie-po-polsku/
  9. pablo™

    Skejt99Mt2[Hamachi][Pl]

    Dajesz reklame a server off mam nadzieje ze nie bedzie lagow bo sieci narobiles az 21
  10. pablo™

    Metin2 Pl[Hamachi][Pl]

    Error w kulki sobie poleciales z tym servem, po jakie gowno na nim gralem w koncu to serv hamachi wiec na co ja liczylem... za serva -
  11. pablo™

    Komenda Pierscien

    Masz filmik http://www.youtube.com/watch?v=UZn-v1Wd80Q (nie ja go robilem) Jezeli nie o to ci chodzilo to ja nie wiem
  12. Poradnik fajny dla poczatkujacych, muzyka tez nie najgorsza ;] + chociaz calego mi sie nie chcialo ogladac
  13. ja nie rozumiem co wam sie podoba w krytach na privach takie tematy to zwykly spam. Zaden to rekord ja na priwie bije po 943k ninja
  14. o lol ale reklama daj spokoj praktycznie tylko podlozyles do wzoru... az grac sie nie chce
  15. zamiast spamowac i zakladac nowe tematy polecam podklejony temat ze spisem hackow http://www.mpcforum.pl/topic/106289-tutshopbot-v12/ <---tu masz tego bota licze na + @DOWN rzeczywiscie masz racje ze nie mam tam malzy, @2xDOWN Tasker to program na ktorym mozesz zapisac jakas operacje ktora robisz na kompie a potem ja odtwarzać jednym kliknieciem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...