Elo!
Robie swojego priva krok po kroku , postawiłem serwer hamachi , zmodyfikowalem portmapa... Mam pytanie , czy muszę pobierać clienta który ma 500mb do uruchomienia mojego priva , czy wystarczy zainstalować metka z 2008 r . i wkleić jakieś spol czy coś ?
Proszę o odp