Skocz do zawartości

wilku95

Members
  • Postów

    384
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia wilku95

  1. witam. mam prosbe. dzisiaj kupowalem psc i do kupna brakuje mi niecale 0.10gbp i mam prosbe czy nikt nie posiada jakis starych psc?
  2. weszlem na oficjalna dalem download client i dalem z gameshell bo najszybciej szlo @edit topic do zamnkniecia skonczyl mi sie juz patch
  3. też śiągłem z gameshell i pisalo ze nowa wersja sciaglem i sie patchuje ciagle
  4. ja nie gram na hackach kompa mam oczyszczonego tylko mam combata wiec nie powinno wykrywac jakis hackow @edit jak ja obliczylem to okolo juz z 1gb mi pobralo
  5. robiłem już tak wcześniej miałem tak że dochodziło do pewnego momentu i się zacinało i wcale nie szło potem
  6. Witam. mam pytanie czy długo trwa patch bo mi już trwa 1h i dopiero jedna trzecia
  7. mam pytanie. co to jest za bron?? wiem ze p90tr ale czerwona??
  8. patch się przedłużył ?? bo nie mogę włączyć combata
  9. mam problem chce kupić sobie bron za nx na 30dni i nie wiem która kupić mam do przeznaczenia 9.500k nx jak macie jakaś inna propozycje to piszcie:) mapki: snow valley waverider two towers costa recon oil rig wypowiedzcie się po oddaniu glosy:) z góry dzięki będą + i - modkow proszę o niezamykanie tematu
  10. ta . założyłem ten temat bo w tamtym miałem taką super pomoc ze szok
  11. Witam. posiadam speca i aidy na 22dni i chcem se jakąś broń dokupić co radzicie . Chcem grać zwlaszcza na Cabin fever
  12. właśnie zastawiam się nad tym ale Flame-czesto kickuja minigun-duzy rozrzut
  13. Witam. Mam speca i aidy na 22dni i chcę se kupić nx o ilości 6.250 (paysafecard za20 zł za GBP) i co mi radzicie dokupić żeby grac na cabince żeby dużo punktów leciało.
  14. Witam. Mam pytanie czy dzisiaj jest znów bug nexona bo znów nie chce mi wchodzić do gry
  15. wilku95

    bug servow

    mi teraz wyskakuje błąd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...