Skocz do zawartości

Sealtiel

Members
  • Postów

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Sealtiel

  • Urodziny 08.04.1990

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Szczytno

Osiągnięcia Sealtiel

  1. @Up Po pierwsze właśnie szukam materiałów pisząc na forach i nie tylko. Po drugie gdybym był leniwy wybrałbym egzamin a nie pracę. Po trzecie nie jestem studentem informatyki ( nie wiem skąd wniosek, że akurat ten kierunek kończę). Po czwarte jeśli temat nie został zamknięty przez moderatorów to znaczy ze został zaakceptowany i jest zgodny z treściami forum. Ponadto jeżeli nie masz jakiejkolwiek wiedzy na temat publikacji w tym zakresie to po co się udzielasz pod moim tematem? Brak taktu czy kompleks? A i jeszcze jedno. Magisterka wcale nie musi wiązać się z rozwinięciem pracy licencjackiej.
  2. Witam wszystkich serdecznie. W tym roku będę bronił pracy licencjackiej i mam problem ze znalezieniem materiałów do stworzenia owej pracy. Tematyka jaką się zajmuje to cyberprzestępczość a dokładnie - Keyloggery, ich tworzenie i sposób działania. Prośba jest następująca: Każdy kto zna jakieś książki i publikacje związane z tematyką keyloggerów bądź łamania haseł proszeni są o zamieszczenie w tym temacie tytułu, autora lub pomocnych informacji. I od razu mówię - już szukałem i jest ciężko. Ponadto oczywiście możecie pisać jakieś strony internetowe ale to muszą być jakieś zaufane strony a nie fora i wypowiedzi ludzi którym wydaje się ze coś wiedzą Będę ogromnie wdzięczny za książki i artykuły z jakichś czasopism komputerowych. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  3. DANE DO VT DLA GRUPY ZAINTERESOWANEJ TWORZENIEM HACKA: ventriloo.pl - host name 42432 - port number Pierwsze spotkanie jutro godzina 21. W razie problemów pisać na forum. ( Gdyby mnie nie było proszę by Rey14 was poinstruował. Ale postaram się być.)
  4. Dobra Panowie.... więc zacznijmy od ustaleń co chcemy osiągnąć i z czego korzystamy?.... Czy bazujemy na czymś? ( wcześniej wydany hack ) ....I przede wszystkim kilka zasad.... Nie rozpowszechniamy materiałów z prac, i nie dajemy hacków jeżeli nie są gotowe.... i przetestowane........CO DO MOICH PYTAŃ: Jakieś propozycje??? od 2 dni mam problem z netem więc kontakt z wami mam lekko utrudniony. Ale dziś po 17 mają mi nadajnik naprawić i będzie grało wszystko ....
  5. Dzięki za zainteresowanie... więc... chętni proszę o kontakt na gg 19360834 - podpiszcie wiadomości i zaczniemy działać.....
  6. Jeśli będzie brakowało ludzi to będziesz z nami - nauka i praca razem albo... będziesz testował nasz osiągnięcia
  7. Właśnie o takich ludzi mi chodzi. trzeba zacząć działać samemu a nie czekać na innych... Bo możemy się kiedyś nie doczekać...
  8. Interesuje mnie tworzenie wallhacków. Moim pomysłem jest, zebranie grupy osób, które posiadają wiedzę na temat hacków, c++ i innych przydatnych rzeczy w celu napisania, stworzenia własnego walla. Ponadto, jeżeli wyszkolimy się w tej grupie będziemy w stanie za każdym razem po patchu opracować coś nowego. Będę prosił o odpowiedzi pod tym postem osób, które coś o tym wiedzą... Więc w odpowiedziach proszę pisać, co możecie od siebie zaoferować. Jaką wiedzę posiadacie. Szanuję to forum, więc użytkowników również. Co za tym idzie proszę o szczere odpowiedzi bez robienia sobie głupich żartów. I NAPRAWDĘ PROSZĘ O SZCZERE PREZENTOWANIE WIEDZY! NIE ZACHOWAMY HACKA DLA SIEBIE, WIĘC BĄDŹMY POWAŻNI A MOŻE COŚ OSIĄGNIEMY.
  9. Sealtiel

    Vis Hack Cd.

    Co do Hack Crossfire Att By Obelisco albo nie działa albo nie potrafię go poprawnie uruchomić. Co do biblioteki dll - Hack CF Funfando depois da atualização 18/09 to jest rozjasnienie... cholera boxy by się przydały bo to raczej kiepski hack ale nie powiem stronka ciekawa
  10. BADGES - odznaki o to chodzi. Dostaje się je tak jak misje w tym samym menu co misje. Musisz nabić np 300 fragów bronią główną, nożem lub by pistol. Za to są odznaki. Chyba można zamknąć temat.
  11. Sealtiel

    Trick Z Pingiem

    Up ma rację... Wystarczy zobaczyć na mnie. mam łącze radiowe i wystarczy jakaś zmiana pogody i ping mi szaleje... Chcesz mieć zmienny ping to odpal coś co Ci neta obciąży też nie da się Ciebie trafić.. ale uwaga ty również będziesz miał z celowaniem problem
  12. Generalnie nie bardzo istnieją opcje obniżenia wydajności gry bo jest ona już taka stworzona i nie zrobisz z niej nagle pikseli jak w tibi żeby lepiej śmigała.... Prawdopodobnie masz rąbnięty wariator na karcie albo wentylacja karty Ci siada lepiej wymień kartę graficzną bo Ci się przepali kondensator i będzie pozamiatane... I nie myśl sobie że jak padnie Ci kondensator to kupisz go za 20 gr w elektrycznym i go zlutujesz.. Bo już nie jedna ofiara próbowała i popaliła ścieżki
  13. Błąd pierwszy - 2-ktrotne uruchomienie klienta gry. Wejdź w procesy i wyłącz proces cfpatcher. Błąd drugi należy zrobić to co zasugerował kolega powyżej. Ściągnij nowy instaler z z8.
  14. Niestety nie wszystkie karty są obsługiwane.Ponadto jak zauważyłeś w sumie dla polaków przystosowana jest opcja Phone. Resztę masz w dolarach :P Więc myślę, że będzie Cię to kosztowało trochę zachodu. zapewne będziesz musiał przelać to na dolce a potem kupować :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...