Interesuje mnie tworzenie wallhacków. Moim pomysłem jest, zebranie grupy osób, które posiadają wiedzę na temat hacków, c++ i innych przydatnych rzeczy w celu napisania, stworzenia własnego walla. Ponadto, jeżeli wyszkolimy się w tej grupie będziemy w stanie za każdym razem po patchu opracować coś nowego. Będę prosił o odpowiedzi pod tym postem osób, które coś o tym wiedzą... Więc w odpowiedziach proszę pisać, co możecie od siebie zaoferować. Jaką wiedzę posiadacie. Szanuję to forum, więc użytkowników również. Co za tym idzie proszę o szczere odpowiedzi bez robienia sobie głupich żartów. I NAPRAWDĘ PROSZĘ O SZCZERE PREZENTOWANIE WIEDZY! NIE ZACHOWAMY HACKA DLA SIEBIE, WIĘC BĄDŹMY POWAŻNI A MOŻE COŚ OSIĄGNIEMY.