Aha, a możliwe że to cheat?
Wygląda nieźle .
A kiedyś grałem na EliteMT2, GM spoko, ale Itemków nie dawał ;/.
A z tym odbiciem to odpada, bony na odbicie były MAX 8%.
Za każdym razem raczej by mu nie wchodziły.
Próbowałem wypakować Clienta, nic.
Mógły Mi ktoś napisać który plik odpowiada za listę serwerów?
Wypakowałem root i locale_pl, ale nie wiem który to plik.
Dam 5 i +.
Z góry: thx.
Mam problem, stworzyłem własnego klienta gry, z różnymi ,,dodatkami''.
Chciałbym wiedzieć jak ,,wypakować'' plik locale_PL, ponieważ chciałbym się dowiedzieć jakie są IP jednego z serwerów Metin2 PL.
Postanowiłęm grać Szamanem na Privie Tradica.
Lecz gdy próbuję włączyć skilla, kraszuje metka i są same ??????????????????...
Na każdym serwerze.
Za Pomoc w Problemie dam 5 i +.
Funkcje bota:
Spam-chat
Spamowanie grupy
Spamowanie w cechu-
W spamowania-shot
Zaktualizowana wersja:
5,0
Kompatybilność:
Metin2-EN
Metin2.us
Metin2-chiński
Instrukcji:
Zawarte w programie,
Skan:
http://www.virustotal.com/pl/analisis/0fa3eaf59202f21cb5a2b3c162bb69c98f300776937b4003c1da9bf8999dbb7c-1272665998
Pobierz:
http://hotfile.com/dl/40618572/e9dd865/Spam_Bot_v5.0.zip.html