Skocz do zawartości

Strelok123

Members
  • Postów

    333
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Strelok123

  • Urodziny 22.03.1991

Metody kontaktu

  • Skype
    gg 3780461

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Za górami za lasami

Ostatnie wizyty

2 323 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Strelok123

  1. Strelok123

    POMOCY ! Minecraft

    Ściągnij MC edit. Odpal nim swojego save. Zapisz go odrazu (nie jestem pewien czy w tym samym miejscu gdzie save czy innym) jeśli w innym niż folder z save to poprostu wklej ;p
  2. Skype:mleko198 Wiek:16 Czas: zależy ile będzie trzeba jestem elastyczny Jestem ogarnięta i kreatywna osoba a chce z kimś pograć bo nuda
  3. 2. Tez tak miałem. Wystarczyło ze zmieniłem pliki serwerowe i zwierzątka były. Najlepiej jak byś powiedział jakie pliki serwerowe masz
  4. Dzięki za pomoc można zamknąć
  5. nie możliwe z 1 osoba na serwie mogę usunąć dopiero cuboidem
  6. Witam mam taki problem gdy próbuje zniszczyć klocek on się zaraz odnawia nie jest zabezpieczony cuboidem ani nie jest zaraz przy spawnie mimo ze mam admina nie mogę go rozwalić co jest przyczyna ?
  7. nie udostępniają dowodów po koncie
  8. Elo mam takie pytanie gdzie to dodac/wpisac bo sie pogubilem
  9. Ja bym proponował bodego bo najlepszy na metki ( dać tylko w aure i berka) Eq: rib +9 sr +20(dawno nie gralem wiec nie wiem jak teraz ceny stoją) zelak +9 Na początek zbroja na 26 lvl(zmien ja potem na smiertelke gdy więcej zarobisz) tarcza na początek bojowa +9(potem 5 katna +9) No i bojowiec najlepiej jak byś kogoś znalazł kto ci za free pomorze a jeśli się nie uda to dopiero zapłać(najlepiej polowa przed i polowa po udanym zrobieniu boja) resztę jak ci kasy zostanie możesz wydać na itemy z pz 50kk wydaje się dużo ale gdy przychodzi co do czego okazuje się mało wiem z doświadczenia wiec lepiej odrazu nie kupywac pro elo eq jak ma się tyle kasy tyko kupić słabsze i se dorobić na lepsze P.s nie pisze cen po ile te rzeczy ale wydaje mi się ze powinno ci starczyć na boja medale i to eq co napisałem
  10. eee i co to ma być szpon zwykły nazwa tematu nie wiadomo do czego się wchodzi dla mnie to ... właśnie nie wiem co. tego określić się nie da nabijanie postow? @sory mój błąd nie zauważyłem ze wisi w powietrzu moja wina ale mogłeś dać lepsza nazwę tematu a nie będę szukał po ss co jest nie tak
  11. Strelok123

    Wierczhowce 75Lvl.

    Nie chodzi ze na co.kr są od 30lvl postaci tylko konia. A na pl będą tez świnię i tygrysy (mam nadzieje ze wprowadza to szybciej niż atlantyde)
  12. Skoro to na pl to może się spotkamy w m2 ? a do woja jeśli by był na pl to nawet nawet
  13. Też o tym nie wiedziałem + leci Na pewno wykorzystam do serwa
  14. Pytanie czemu napisałeś PL jak an pl to nie działa i bug znany ktoś już to opisał ale ty dałeś film. Nie dam ani+(bo juz bylo) ani -( bo zrobiles film)
  15. Strelok123

    Bedzie Duzo +++

    Możesz dokładnie opisać. Wogole nie mogę zrozumieć nic z tego posta Chyba ze chodzi ci o yang bug na zwoje powrotu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...