Ja bym proponował bodego bo najlepszy na metki ( dać tylko w aure i berka)
Eq:
rib +9 sr +20(dawno nie gralem wiec nie wiem jak teraz ceny stoją)
zelak +9
Na początek zbroja na 26 lvl(zmien ja potem na smiertelke gdy więcej zarobisz)
tarcza na początek bojowa +9(potem 5 katna +9)
No i bojowiec najlepiej jak byś kogoś znalazł kto ci za free pomorze a jeśli się nie uda to dopiero zapłać(najlepiej polowa przed i polowa po udanym zrobieniu boja)
resztę jak ci kasy zostanie możesz wydać na itemy z pz
50kk wydaje się dużo ale gdy przychodzi co do czego okazuje się mało wiem z doświadczenia wiec lepiej odrazu nie kupywac pro elo eq jak ma się tyle kasy tyko kupić słabsze i se dorobić na lepsze
P.s nie pisze cen po ile te rzeczy ale wydaje mi się ze powinno ci starczyć na boja medale i to eq co napisałem