Skocz do zawartości

GnypeK™

Members
  • Postów

    164
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O GnypeK™

  • Urodziny 30.10.1997

Metody kontaktu

  • GG
    4278**** | PW =)
  • Skype
    Gnyp3k

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kraków. =)

Osiągnięcia GnypeK™

  1. GnypeK™

    [Dyskusja] Balmora

    Holly, ale zważ na to, że FuBu to osoba z internetu. Nie znasz go z reala. Może być całkiem inną osobą... A to, ze rozdaje eq, czy SM to akurat wiem. Dużo kwestii tego typu czy samych przechwałek jest na TS'ie. Dawali ss'y jak się chwalili.. I pisało Balmora ch1, czy 2 (To główne) a tam ludzi od zajebania (SZkaty ripa,śmierci) Takie shopki etc.. Jeżeli polegasz na osobie , której wgl. Nie znasz z real, no to może i to bd szczeniackie i dziecinne ale 'pozdro' .
  2. GnypeK™

    [Dyskusja] Balmora

    Gruby rozdaje eq ... No nie ładnie, nie ładnie......
  3. GnypeK™

    [Dyskusja] Balmora

    Jedynym minusem tego serwera, jest sam gruby (FuBu) . Ale kiedyś wreszcie to się skończy, a wtedy może zagram. : >
  4. GnypeK™

    [Dyskusja] Balmora

    No jak widać Tobie się to udało, więc i każdemu się uda.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...