Witam. Chciałbym aby osoby , które poszukują kont do ECSRO wpisują właśnie tutaj posty, żeby nie robiło się tyle syfu na forum. Jeśli to możliwe proszę o przypięcie tego tematu.
Chciałbym się spytać czy ktoś ma konto do oddania na ECSRO ? Poprosił bym jedno jeśli to możliwe.
@@up Piszecie że register jest otwarty ale przez 40 min próbowałem zrobić konto i ciągle mi ten sam error wyskakuje więc zrezygnowałem z próby rejestracji